/hamag/assets/braun-silk-epil-9-969v-slider-jpg-8649.jpeg

Pielęgnacyjny miks dla pań od Braun

Depilator + nakładka do masażu + szczoteczki do peelingu + system oczyszczania twarzy. Oto Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V.

Data publikacji: 02.04.2017
Zamiast koncentrować się na jednej konkretnej funkcji, firma Braun zaprezentowała zestaw Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry, na który składa się depilator oraz szereg akcesoriów do pielęgnacji skóry na całym ciele i twarzy. To jedyny komplet, jakiego potrzeba, by perfekcyjnie się o siebie zatroszczyć.

Dzięki głowicy szerszej o 40 procent w porównaniu do poprzednich urządzeń Brauna, depilator Silk-épil 9 SkinSpa jest w stanie usunąć zdecydowanie więcej włosków za jednym pociągnięciem. To wyraźnie skraca czas, jaki musisz przeznaczyć na depilację. Co więcej, głowica ta jest ruchoma, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając przez to płynne przesuwanie się po skórze, a więc też maksymalny poziom komfortu. Depilacja jest ponadto delikatna – to efekt zastosowania pulsacyjnego systemu masażu.

Zestaw pielęgnacyjny Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V

Wosk uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych metod depilacji. Tymczasem urządzenie Brauna – za sprawą technologii MicroGrip – potrafi wychwycić włoski nawet cztery razy krótsze. Gwarantuje też długotrwałe efekty. I pisząc długotrwałe, mamy tu na myśli nawet 4 tygodnie uczucia aksamitnie gładkiej skóry. Dla poprawy komfortu producent postarał się też o to, byś mogła korzystać z urządzenia także w wannie lub pod prysznicem – jest ono bowiem w pełni wodoodporne. 

Zestaw pielęgnacyjny Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V to jednak nie tylko depilator. Jego funkcjonalność zwiększa się wielokrotnie dzięki licznym nasadkom dołączanym w pakiecie. Wśród nich znajduje się nakładka do masażu skóry i poprawiania krążenia krwi, skuteczna, a delikatna szczoteczka do głębokiego peelingu zapobiegającego wrastaniu włosków, szczoteczka do usuwania obumarłych komórek skóry oraz nasadki do oczyszczania twarzy – z makijażu i zanieczyszczeń z porów skórnych.

Źródło: Braun

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.