Wiele pieczeni na jednym ogniu

A gdyby tak upiec na jednym „ogniu” rybę, warzywa i mięso bez przenikania zapachów?

Data publikacji: 01.08.2016

Czas w przypadku przygotowania posiłków dla całej rodziny odgrywa dużą rolę. Jeśli chcemy przyrządzić kilka różnych potraw z rozmaitymi składnikami robi się jeszcze goręcej. Chyba że w naszym domu zainwestujemy w piekarnik Whirlpool, który poradzi sobie z wieloma zadaniami naraz!

Okazuje się, że dzięki piekarnikowi Whirlpool AKZM 8910 IXL z linii FUSION, który został wyposażony w zmyślną funkcję Cook3, na trzech poziomach można piec różne potrawy. Mogą to być tak różnorodne dania, jak te złożone z ryb, mięsa i do tego ciasto, bez szkody dla całości. Whirlpool gwarantuje, że aromaty na pewno się nie wymieszają.

Whirlpool AKZM 8910 IXL

Piekarnik posiada czternaście programów, w tym funkcję Ready2Cook, która oszczędza nasz czas – pieca nie trzeba nagrzewać przed włożeniem potrawy do środka, co skraca czas pieczenia do 20 procent i zmniejsza zużycie energii nawet o jedną piątą*.

Producent zapewnia, że innowacyjna technologia 6-ty Zmysł umożliwia przygotowanie potraw w czasie krótszym nawet o połowę, a do tego pomaga dobrać temperaturę do naszego dania.

Piekarnik z linii FUSION Whirlpool został także wyposażony w elektroniczne zabezpieczenie przed dziećmi, jego drzwi są pokryte nano powłoką iXelium™, która jest o 30 procent bardziej odporna na zadrapania, łatwa w utrzymaniu czystości (wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą), a do tego nie widać na niej odcisków palców.

*W porównaniu do piekarnika bez funkcji Ready2Cook.

 

Źródło: materiały prasoweSprawdź ceny

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.