/hamag/assets/smeg-sf4604vcnr-slider-jpg-7299.jpeg

Piekarnik Smeg SF4604VCNR – nowoczesny pod każdym względem

Pierwszorzędna funkcjonalność i nienaganna estetyka.

Data publikacji: 18.01.2017
Hasłem firmy Smeg jest „technologia i styl”. Patrząc na nowy piekarnik z linii Dolce Stil Novo tego producenta – model SF4604VCNR – można powiedzieć tylko jedno: pasuje jak ulał.

Dolce Stil Novo, czyli słodki nowy styl – urządzenia z tej linii cechują się połączeniem nowoczesnych technologii z minimalistycznym i eleganckim wzornictwem. To, wraz z mocnymi detalami sprawiać ma, że „produkty z tej kolekcji stają się centralnym punktem otoczenia, w którym się znajdują”, jak mówi producent. I faktycznie, estetyka piekarnika Smeg SF4604VCNR z czarnym szkłem i miedzianymi wykończeniami jest bezapelacyjnie ujmująca. A jak z tą funkcjonalnością? Okazuje się, że wcale nie gorzej.

Piekarnik Smeg SF4604VCNR ma pojemność 41 litrów, a więc zdecydowanie zadowalającą. Oferuje trzy poziomy pieczenia, elektroniczne sterowanie temperaturą w zakresie od 30 do 250 stopni Celsjusza oraz intuicyjny, dotykowy panel sterowania, który umożliwia również wybranie innych parametrów, takich jak czas pieczenia. W przygotowaniu doskonałych potraw (nawet jeśli nie jesteś mistrzynią pieczenia), pomoże Ci z kolei szeroki wybór programów automatycznych i funkcji pieczenia – tych pierwszych jest 50, drugich zaś 12, w tym 4 przy użyciu pary. Szybkie nagrzewanie, opóźnianie startu, automatyczne wyłączanie i rozmrażanie to kolejne funkcje, które zasługują na to, by o nich wspomnieć.

Piekarnik Smeg SF4604VCNR

Technologia ECO-logic pozwala zmniejszyć zużycie energii. Rachunków za prąd nie zwiększy również halogenowa lampa, która skutecznie oświetla wnętrze piekarnika Smeg SF4604VCNR. Co warte podkreślenia, urządzenie łatwo jest też utrzymać w czystości, dzięki funkcji czyszczenia parowego oraz powierzchni pokrytej emalią Ever Clean. Z kolei o Twoje bezpieczeństwo dbają: automatyczne wyłączanie grzania po otwarciu drzwi oraz fakt, że te ostatnie zostały wykonane z trzech szyb, co sprawia, że nawet gdy wewnątrz jest gorąco, na zewnątrz pozostają one chłodne. Nowoczesność w każdym tego słowa znaczeniu.

Źródło: Smeg

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.