/hamag/assets/philips-visapure-advanced-slider-jpg-9189.jpeg

Philips VisaPure Advanced to nowy poziom pielęgnacji twarzy

Połączenie oczyszczanie plus odświeżanie plus masaż zdaje egzamin.

Data publikacji: 28.04.2017
Lepsza kondycja cery, miękka i jędrna skóra twarzy, lepsze nawilżenie i zrelaksowane mięśnie twarzy. Oto efekty, o jakich piszą użytkowniczki urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy VisaPure Advanced SC5370/10 firmy Philips. To jeden z najbardziej zaawansowanych sprzętów tego typu, który jest przystosowany do wymogów i potrzeb współczesnej kobiety.

Pielęgnacja twarzy jest ważna – nie tylko dla zdrowia i wyglądu, ale też dobrego samopoczucia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zamiast kolejnym obowiązkiem może stać się chwilą przyjemności. Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced SC5370/10 to bardzo dokładne oczyszczanie skóry, odświeżanie okolic oczu oraz masaż rewitalizujący. Innymi słowy, jest to narzędzie, z którym usprawnisz swój codzienny rytuał pielęgnacyjny.

Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced SC5370/10

Philips chwali się, że udało mu się znaleźć doskonały balans pomiędzy oczyszczaniem dokładnym i delikatnym. W pełni komfortowo pozbędziesz się więc martwych komórek naskórka, nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń. Oczyszczanie ma być nawet 10 razy skuteczniejsze, dzięki 250 obrotom szczoteczki w ciągu każdej minuty oraz technologii DualMotion opierającej się na ruchach rotacyjno-wibracyjnych. Z kolei ze specjalną końcówką drgającą do odświeżania okolic oczu zafundujesz swoim powiekom szybkie i efektywne SPA. Całości dopełnia odprężający masaż rewitalizujący głębsze warstwy skóry.

Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced SC5370/10

Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy Philips VisaPure Advanced SC5370/10 jest proste w obsłudze, a dzięki poręcznej konstrukcji dobrze leży w dłoni. Połączenie oczyszczanie+odświeżanie+masaż zdaje egzamin u każdej kobiety i pomaga jej w dbaniu o doskonałą kondycję cery. Nie tylko w domu, ale też na wczasach – wbudowany akumulator, po naładowaniu do pełna, zapewnia bowiem 2 tygodnie bezproblemowego działania.

Źródło: Philips

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.