Philips HR7776/90 – robot kuchenny z funkcjami bez liku

Zupy, sałatki, koktajle, soki, ciasta, chleby czy desery – z robotem kuchennym Philips HR7776/90 przygotujesz to, na co tylko masz ochotę.

Data publikacji: 14.07.2016
Jeden robot kuchenny, który pozwoli Ci przygotować dziesiątki różnorodnych potraw, napojów i deserów. W dodatku umożliwi wykonanie tego wszystkiego w krótkim czasie, przy minimalnym wysiłku oraz bez jakichkolwiek problemów. Tak pokrótce przedstawia się model HR7776/90 firmy Philips.

Philips HR7776/90 to robot kuchenny o dużej mocy 1300 watów, co oznacza bardzo wysoką wydajność urządzenia. W bezproblemowym przygotowywaniu różnego typu potraw i deserów pomagają wysokiej jakości podzespoły i akcesoria. Technologia PowerChop, na przykład, to gwarancja doskonałych efektów siekania składników – tak miękkich, jak i twardych. Wszystko to dzięki innowacyjnej konstrukcji ostrza – z nietypowym kształtem i kątem cięcia. Duży, bo mający pojemność 3,4 litra pojemnik pomieści zaś w sobie nawet 7 porcji zupy. Łatwość użytkowania i szybką pracę zapewniają też obracane tarcze o średnicy nawet do 18 centymetrów.

Robot kuchenny Philips HR7776/90 świetnie sprawdzi się też podczas przygotowywania ciast i deserów. Do szybkiego i sprawnego ubijania śmietany i białek służy podwójna, wykonana z wytrzymałego metalu końcówka. Jest też metalowa końcówka specjalna do wyrabiania ciasta na chleb – jej zaawansowana konstrukcja zapewnia odpowiednią siłę wyrabiania, co przekłada się na pyszne pieczywo o doskonałej konsystencji. Urządzenie oddaje zresztą do dyspozycji użytkownika trzy specjalne programy: Chleb, Ubijanie i Lód. W przypadku chęci przygotowania innych potraw można samodzielnie wybrać parametry pracy robota – jest aż 12 prędkości plus tryb pulsacyjny.

Robot kuchenny Philips HR7776/90

Philips HR7776/90 oferuje łącznie ponad 30 różnych funkcji. Oprócz wspomnianych już typowych zastosowań, odnajdziemy tu także między innymi wyciskarkę do owoców cytrusowych. W zestawie z urządzeniem znajduje się również kubek miksujący o pojemności 2,2 litra – to wystarczy, by przygotować nawet 5 porcji owocowego koktajlu. Uzasadnione wydają się więc słowa, jakimi producent promuje swoje nowe urządzenie – Maksymalna różnorodność potraw, minimalny wysiłek.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Roboty kuchenne / #Artykuł

wypiekacze-hamag-310-classic-jpg-12739

Jaki wypiekacz do chleba. Czy warto kupić?

Żyjemy w czasach dobrobytu, ale z roku na rok, pogarsza się jakość żywności, którą kupujemy w supermarketach. Niestety dotyczy to nie tylko wysoko przetworzonych produktów, których łatwo unikać, ale także nisko przetworzonych takich jak chleb.

Roboty kuchenne / #Artykuł

classic-jpg-12301

Jaki robot kuchenny kupić? TOP 10

Idealny sprzęt do kuchni - robot kuchenny - wielozadaniowa maszyna która nie tylko ułatwi pracę przy przygotowywaniu posiłków, ale też wniesie je na inny poziom. Jaki wybrać, ile pieniędzy trzeba wydać na dobry i sprawdzony model?

Roboty kuchenne / #Galeria

classic-jpg-11627

Polecane roboty kuchenne

Bez robota ani rusz! Przyda się podczas przyrządzania ciasta, dań głównych, zup oraz sałatek dla sporej rodzinki. Zobaczcie, jakie sprzęty polecamy!