Philips HD6321/20 – przysmaki z grilla w domowym zaciszu

Dwustronna płyta grilla Philips HD6321/20 zapewnia mu bardzo dużą funkcjonalność.

Data publikacji: 17.05.2016
Wprawdzie pogoda coraz piękniejsza, ale nikt nie zagwarantuje, że każdy wieczór pozwoli na grillowanie na świeżym powietrzu. A co w sytuacji, kiedy nastawimy się już na takie spędzanie czasu i przygotujemy odpowiednie potrawy? Szkoda, aby się zmarnowały! W związku z tym warto mieć w zanadrzu grilla elektrycznego, zwłaszcza takiego, który zapewni doskonałe efekty pieczenia. Tak, jak robi to na przykład Philips HD6321/20.

Na tle sporej części konkurentów Philips HD6321/20 wyróżnia się dwustronną płytą. Można ją dowolnie obracać i grillować dzięki temu na gładkiej lub karbowanej powierzchni. Pierwsza przydać może się do przygotowania warzyw, ryb czy krewetek, druga natomiast przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju mięs, które po zdjęciu z płyty będą nie tylko dobrze przepieczone, ale również pokryte przyrumienionymi paskami – dokładnie tak jakbyśmy zdjęli je ze standardowego grilla.

Philips HD6321/20 charakteryzuje się mocą 2000 W, a więc proces przygotowywania dań trwa naprawdę szybko. Oczywiście są także potrawy wymagające dłuższej obróbki w niższej temperaturze dlatego też jej zakres ustawiać można dowolnie – w przedziale od 70°C do 230°C.

Grill Philips HD6321/20

Wszystko jest tutaj bezproblemowe, ponieważ omawiana już płyta pokryta została powłoką zapobiegającą przywieraniu. Dzięki temu grillowanie jest nie tylko komfortowe, ale i zdrowsze, ponieważ nie trzeba stosować oleju. Dodatkowo Philips HD6321/20 wyposażony jest w tackę, na którą spływa nadmiar tłuszczu z potraw. Cały proces jest tym efektywniejszy, że konstrukcja urządzenia została delikatnie pochylona. Atutem określać należy tu również możliwość mycia nie tylko tacki, ale i płyty w zmywarce.

Philips HD6321/20 cechuje się wymiarami 420 X 240  mm, co stanowi rozsądny kompromis pomiędzy ergonomicznością i możliwością pieczenia sporej ilości produktów. Antypoślizgowe stopki zapobiegają przesuwaniu się grilla, co zwiększa bezpieczeństwo pracy z urządzaniem.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!