/hamag/assets/philips-hd2630-40-1-jpg-1933.jpeg

Szybkie śniadanie z tosterem Philips HD2630/40

Lubisz tosty? Polubisz HD2630/40!

Data publikacji: 18.04.2016
Któż z nas nie lubi od czasu do czasu zjeść dobrze opieczonego tosta? Wbrew pozorom jednak sam wybór odpowiedniego do tego urządzenia nie jest wcale taki prosty. Dobry toster powinien działać szybko, być bezawaryjny i dostosowywać się do naszych preferencji. Według firmy Philips jej Viva Collection HD2630/40 spełnia wszystkie te warunki, a przy okazji może pochwalić się nowoczesną, stonowaną stylistyką.

Wystarczy szybki rzut oka na toster Philips Viva Collection HD2630/40, aby zauważyć jedną z jego najważniejszych cech charakterystycznych. Urządzenie ma dwa bardzo szerokie otwory, dzięki czemu będziesz w stanie przygotować doskonałą grzankę, niezależnie od tego, czy wolisz cienkie, czy grubsze kromki. Model ten oferuje siedmiostopniową regulację intensywności pieczenia, co oznacza, że możesz samodzielnie wybrać poziom opiekania. A jeśli coś pójdzie nie tak? Wtedy możesz skorzystać ze specjalnego przycisku wstrzymującego pracę urządzenia.

toster Philips HD2630/40

Toster Philips Viva Collection HD2630/40 utrzymuje kromki idealnie na środku otworów, dzięki czemu grzanki są równomiernie opieczone. Problemu nie stanowi też ich wyjmowanie – nawet jeśli są bardzo małe – pomaga w tym wysoki ręczny podnośnik. Urządzenie jest również w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Jego obudowa nie nagrzewa się nawet przy intensywnym opiekaniu, a w przypadku, gdyby pieczywo się zablokowało – dojdzie do automatycznego wyłączenia. Czyszczenie ułatwia z kolei wyjmowana tacka na okruszki.

Philips Viva Collection HD2630/40 to także kilka funkcji dodatkowych. Oprócz samego opiekania pieczywa umożliwia również jego rozmrażanie i podgrzewanie. Urządzenie nie ogranicza się także do samych tostów – dzięki obecności zintegrowanego rusztu możesz też podgrzać za jego pomocą bułeczki lub rogaliki. Moc tego tostera natomiast wynosi 1000 watów, co sprawia, że grzałka szybko jest gotowa do działania, a sam proces przygotowywania grzanek trwa bardzo krótko.

toster Philips HD2630/40

Toster Philips Viva Collection HD2630/40 jest już dostępny w sprzedaży, w sugerowanej cenie detalicznej 129,99 zł.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Sharp KC-A60E

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.