Philips HD2628/90 - tosty takie jak lubisz

Toster Philips HD2628/90 jest w stanie zapewnić nam idealnie wypieczone grzanki o różnej grubości.

Data publikacji: 29.06.2016
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Powinno być zatem nie tylko zdrowe, ale i odpowiednio pożywne, aby dodać nam energii na pierwszą część dnia. Jednocześnie bardzo dobrze, jeśli jest smaczne. Sięgnięcie po Philips HD2628/90 pozwala przygotować danie, które spełni wszystkie te warunki.

Philips HD2628/90 to toster, a czy jest ktoś, kto nie lubi przypieczonych i chrupiących grzanek? W tym przypadku przyrządzić można je w dokładnie taki sposób, jaki najbardziej nam odpowiada. Philips HD2628/90 może pochwalić się bowiem wyśrodkowanymi otworami z regulacją ich szerokości, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować zarówno grubą jak i cienką grzankę, która będzie równomiernie opieczona. Dodatkowo producent zastosował tutaj nie tylko pokrętło do 7-stopniowej regulacji czasu opiekania, ale również przycisk zatrzymujący opiekanie. Jeśli zobaczymy, że grzanka jest już dla nas odpowiednia możemy w dowolnym momencie przerwać pracę urządzenia.

Wiemy już zatem, że Philips HD2628/90 umożliwia przygotowanie idealnej grzanki. Na tym funkcjonalność rządzenia się jednak nie kończy. Mamy tutaj dwie dodatkowe funkcje – rozmrażanie oraz podgrzewanie, które z pewnością niejednorodnie się przydadzą.

Toster Philips HD2628/90

Co bardzo ważne dla komfortu pracy z urządzeniem, nie trzeba obawiać się o nagrzewającą się obudowę. Poza tym, podnośnik pieczywa jest na tyle wysoki, że jego wyjmowanie nie sprawia najmniejszych trudności. Dodatkowo producent zastosował tutaj tackę na okruszki, która pozwala na łatwe czyszczenie urządzenia.

Od strony czysto technicznej nadmienić trzeba, iż moc Philips HD2628/90 wynosi 950 W. Możliwe jest tu przygotowywanie jednocześnie dwóch tostów. O bezpieczeństwo dba funkcja automatycznego wyłączenia w przypadku zablokowania się pieczywa. Antypoślizgowe nóżki zapewniają natomiast stabilność na każdego rodzaju blatach i stołach.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.