/hamag/assets/philips-glam-shine-slider-jpg-9109.jpeg

Philips Glam Shine to lokówka efektywna i wygodna

Ciesz się najlepszymi efektami stylizacji i osiągaj je bez trudu z Philips Glam Shine BHB872/00.

Data publikacji: 27.04.2017
Jonizacja, wałek wzbogacany tytanem i szeroki zakres temperatur do wyboru. To te cechy sprawiać mają, że lokówka Glam Shine BHB872/00 firmy Philips pozwoli Ci uzyskać doskonały efekt, czyli osiągnąć fenomenalne, pełne blasku fale i loki. 

Lokówka Philips Glam Shine BHB872/00 została wyposażona w wałek o długości 160 milimetrów, który sprawdzi się również podczas stylizowania bardziej wymagających, na przykład długich lub grubych włosów. Dzięki dużej mocy urządzenie nagrzewa się dosłownie błyskawicznie – gotowe jest do pracy po upływie zaledwie 45 sekund od momentu jego uruchomienia. Użytkowniczka ma również możliwość wybrania jednego z 9 ustawień temperatury – od tak niskiej jak 130 stopni Celsjusza, aż do dającej najlepsze rezultaty 210 stopni.

Lokówka Philips Glam Shine BHB872/00

Wróćmy jeszcze na moment do wałka. Ten został bowiem wzbogacony tytanem – raz, że wpływa on na poprawę przewodzenia ciepła, dwa: zapewnia solidność, jakiej można oczekiwać po sprzęcie tej klasy. Producent nie zapomniał również o jonizacji, czyli funkcji, dzięki której włosy po stylizacji są gładkie i lśniące, a do tego się nie puszą. Włosy są też chronione przed przegrzaniem – kiedy loki są gotowe, urządzenie emituje sygnał dźwiękowy, który Cię o tym wyraźnie informuje.

Lokówka Philips Glam Shine BHB872/00

Lokówka Philipsa jest również prosta i bezpieczna w użytkowaniu. Niemożliwe jest przypadkowe wyłączenie urządzenia lub zmienienie temperatury, a bezpieczne odkładanie lokówki podczas korzystania z niej jest efektem zastosowania podstawki zabezpieczającej. Jeśli przez godzinę nie będziesz używała włączonej lokówki, automatycznie się ona wyłączy. Całości dopełnia zaś długi (mający 1,8 metra) przewód z obrotowym połączeniem, który w żaden sposób nie ogranicza Twoich ruchów podczas stylizacji. W takich warunkach, o doskonałą fryzurę nietrudno.

Źródło: Philips

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.