/hamag/assets/philipis-gc026-00-slider-jpg-4517.jpeg

Philips GC026/00 – na ratunek zmechaconym ubraniom

Golarka do tkanin to naprawdę przydatny gadżet.

Data publikacji: 30.08.2016
Golarki to urządzenia bardzo popularne. Mówiąc o nich na myśl przychodzą nam jednak zazwyczaj akcesoria pozwalające mężczyznom na pozbywanie się zarostu. Równie przydatna, chociaż już w przypadku zupełnie innych zadań, okazać może się golarka do tkanin. I tu warunek jest jednak taki, iż zakup będzie dobrze przemyślany.

Jeśli planujecie sięgnąć w najbliższej przyszłości po golarkę do tkanin to z pewnością warto zwrócić uwagę na model Philips GC026/00. Ma on wszystko, czego od tego typu gadżetu należy oczekiwać – niewielkie gabaryty, przyjemną stylistykę, a jednocześnie jest w stanie zapewnić odpowiednią skuteczność i nie zniszczyć przy pracy ubrań.

Producent zapewnia, iż Golarkę Philips GC026/00 wykorzystać można bez obaw do każdego rodzaju tkanin. Nawet tych najdelikatniejszych, ponieważ zastosowana została tutaj nasadka pozwalająca regulować wysokość. Jednocześnie siateczka posiada aż 3 rozmiary otworów, co umożliwia zbieranie zarówno mniejszych jak i większych zmechaceń.

Philips GC026/00

Philips GC026/00 wykorzystać można zatem do przywrócenia nienagannego wyglądu cienkiego sweterka, a także okrycia kanapy czy koca. Nie ma w tym przesady, ponieważ powierzchnia ostrzy jest tutaj naprawdę duża. Ważne jest też, że wykonują one przy tym nawet 8800 obrotów na minutę, zapewniając tym samym szybką i efektywną pracę urządzenia.

Pojemnik na zmechacenia jest tu łatwy do wyjęcia, opróżnianie nie sprawia najmniejszych kłopotów. Dodatkowo w zestawie oferowana jest szczoteczka do czyszczenia, której wykorzystywanie pozwala dłużej zachować jak najlepsze właściwości urządzenia. Za zasilanie golarki Philips GC026/00 odpowiadają dwie baterie AA.

Źródło: Philips

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.