/hamag/assets/philips-bri950-slider-jpg-9396.jpeg

Philips BRI950/00 to jedyny depilator, jakiego potrzebujesz

Skutecznie, delikatnie i bezpiecznie depiluje wszystkie obszary Twojego ciała.

Data publikacji: 22.05.2017
„Najskuteczniejsze rozwiązanie IPL” – tak o swoim najnowszym depilatorze pisze firma Philips. Model BRI950/00 ma zapewniać najwyższą efektywność depilacji i maksymalną uniwersalność, a jednocześnie delikatność. Innymi słowy, domowe zabiegi pielęgnacyjne mają być praktycznie bezbolesne. Dzięki jakim konkretnym cechom to urządzenie ma gwarantować takie właśnie możliwości?

Depilator IPL ma przede wszystkim gwarantować długotrwały efekt. Sercem takiego urządzenia jest jego technologia. Philips chwali się trwającą od ponad dekady współpracą z dermatologami, której efektem jest właśnie to rozwiązanie, z którego korzysta BRI950/00. Badania wykazały, że już 3-4 zabiegi widocznie zmniejszają liczbę włosków na ciele, a z czasem odstępy między zabiegami mogą wydłużać się nawet do 8 tygodni. Tak długo możesz bowiem cieszyć się aksamitnie gładką skórą.

Depilator IPL Philips BRI950/00

Depilator IPL Philips BRI950/00 radzi sobie ponadto z większością typów i kolorów skóry i włosów. Czujnik SmartSkin sprawia, że w każdym momencie dobierane są optymalne parametry działania, przystosowane do odcienia Twojej skóry. Urządzenie nie odmawia tez posłuszeństwa w różnych strefach ciała. Jego wyprofilowane nasadki pozwalają osiągnąć wysoką skuteczność zabiegu na nogach i ramionach, na brzuchu, pod pachami i w okolicach bikini, jak również na górnej wardze i podbródku. Poszczególne nasadki różnią się nie tylko kształtem, ale też rozmiarem okienek i filtrami – tak, by wraz z efektywnością zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Depilator IPL Philips BRI950/00

Bezbolesna depilacja, wysoka skuteczność i uniwersalność zastosowań to bez wątpienia cechy, które mają pozytywny wpływ na komfort użytkowniczki. Jakby tego było jednak mało, producent postarał się jeszcze o to, by Philips BRI950/00 mógł korzystać zarówno z zasilania akumulatorowego, jak i sieciowego. Depilator bezprzewodowy to pełna swoboda ruchów, ale gdy zabraknie energii w najmniej odpowiednim momencie, możesz podłączyć go „do prądu” i bez problemu dokończyć zabieg.

Sprawdź też nasze zestawienie TOP-5 – depilatory świetlne

Źródło: Philips

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.