/hamag/assets/braun-310s-slider-jpg-9700.jpeg

Perfekcyjnie golenie z Braun 310s

Braun 310s to golarka wykorzystująca zaawansowany system tnący, pracująca około 20 minut na jednym ładowaniu.

Data publikacji: 30.05.2017
Wprawdzie zarost jest obecnie bardzo modny, ale nie każdy może sobie na niego pozwolić lub najzwyczajniej w świecie preferuje idealnie gładką twarz. Trudno w takich przypadkach obejść się bez golarki. Producenci tego rodzaju urządzeń przykładają się do swoich propozycji coraz bardziej, w efekcie czego cieszyć można się tak dopracowanymi modelami jak chociażby Braun 310s.

Zastosowany został tutaj system tnący cechujący się potrójnym działaniem. Składa się on z podwójnych folii SensoFoil oraz zintegrowanego środkowego trymera. Całość bardzo skutecznie eliminuje zarówno długie, jak i krótkie włosy przy każdym pociągnięciu. Problemem nie jest tutaj nawet kłopotliwy dla wielu golarek 3-dniowy zarost.

Jednocześnie dodać trzeba, że Braun 310s umożliwia golenie na sucho i na mokro, przy użyciu wody, pianki lub żelu, nawet pod prysznicem. Golarka cechuje się bowiem obudową z certyfikatem IPX7, a zatem jest w pełni wodoodporna. Ułatwia to także czyszczenie, urządzenie wystarczy po prostu opłukać pod bieżącą wodą.

Braun 310s

Aby zwiększyć komfort użytkownika, zdecydowano się na zasilanie akumulatorowe. Pełne naładowanie trwa godzinę i można liczyć po tym na około 20 minut pracy urządzenia. Przewidziano też opcję szybkiego, 5-minutowego ładowania, które wystarcza na jedno golenie i z pewnością przyda się w awaryjnych sytuacjach.

Wbudowany wyświetlacz LED podpowiada, kiedy potrzebne jest ładowanie. Warta podkreślenia jest również dobrze wyprofilowana obudowa, golarka pewnie leży w dłoni. Producent zastosował tu także Smart Wtyk z automatyczną regulację napięcia (100-240). Oznacza to, że Braun 310s może być bez przeszkód wykorzystywany w każdym miejscu na świecie. To zatem idealny kompan na wakacje, gdzie przecież także chcemy dbać o wygląd.

Źródło: Braun

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.