/hamag/assets/philips-hd9190-30-slider-jpg-8465.jpeg

Parowar Philips HD9190/30 – gwarancja aromatu

Wydajny i funkcjonalny – te cechy doskonale opisują parowar, który znajduje się w ofercie Philipsa.

Data publikacji: 23.03.2017
Potrawy, które doskonale smakują, mają idealną konsystencję, a do tego świetnie się prezentują? Taki właśnie ma być efekt działania parowaru HD9190/30 firmy Philips, dzięki programowi kucharza, który za każdym razem dobiera optymalne parametry przyrządzania (czas i temperaturę). 

Parowar Philips HD9190/30 obsługuje również program posiłku, który umożliwia ustawienie parametrów dla każdego kosza osobno. Kosze są trzy, a ich łączna pojemność wynosi 9 litrów. Z powodzeniem jesteśmy więc w stanie przygotować pyszny obiad nie tylko dla całej rodziny, ale też znajomych, którzy wpadną w odwiedziny. Z kolei wyjmowane dna sprawiają, że wewnątrz urządzenia zmieścimy nawet całego kurczaka. Oprócz mięsa, ryb i warzyw, bez problemu ugotujemy też zupy, jaja i dania z ryżem.

Parowar Philips HD9190/30

Taka duża pojemność sprzyja dokładkom. Co warto podkreślić, dokładki są w tym przypadku w optymalnej temperaturze – jest tak dzięki funkcji utrzymywania ciepła. Nie można nie wspomnieć też o funkcji szybkiego gotowania Turbo Start oraz o specjalnym pojemniku na przyprawy. Zasada działania tego ostatniego jest prosta: wystarczy uzupełnić go aromatycznymi ziołami, a gotowane na parze potrawy przesiąkną ich smakiem i aromatem. 

Parowar Philips HD9190/30

HD9190/30 firmy Philips to też najwyższy poziom ergonomii. Obsługę usprawnia cyfrowy panel sterowania z wyraźnie i jasno opisanymi funkcjami. Jednym z elementów wyświetlacza jest zegar, który sygnalizuje, ile trzeba jeszcze czekać, aż potrawa będzie gotowa. Innym – wskaźnik konieczności uzupełnienia wody, którą to zresztą dolewa się w prosty sposób, wykorzystując w tym celu dzióbek z boku urządzenia. Parowar o mocy 2000 watów został wykonany ze stali szlachetnej, która zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Całości dopełnia fakt, że części urządzenia nadają się do mycia w zmywarce.

Źródło: Philips

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!