/hamag/assets/pamiatki-slajder-1-jpg-7514.jpeg

Pamiątki po ex? Wystaw je na aukcję!

Kiedy związek kończy się z hukiem, niechciane pamiątki mogą stać się utrapieniem. Powstała jednak inicjatywa, która osuszy łzy po rozstaniu.

Data publikacji: 26.01.2017

Nowy związek. Najpierw jest wielka miłość, patrzenie sobie w oczy i czułe słówka. Jednak czas boleśnie rewiduje nasze uczucia i czasami następuje pełen niekoniecznie pozytywnych emocji koniec. Po zakończeniu nieudanego związku często zostaje nam coś więcej niż gorzkie wspomnienia. O sercowej porażce przypomina bowiem pokaźna lista pamiątek – pozostawiona w łazience szczoteczka do zębów, pluszowy miś, którego dostałaś na walentynki i koszula w kratę na dnie szafy. Na szczęście teraz możesz bezboleśnie pozbyć się niechcianych rupieci – poznaj Never Liked It Anyway.

To portal aukcyjny, na którym możesz zamieścić wszystko, co związane z twoim ex. Wystarczy zebrać te przedmioty, zrobić im zdjęcia i wrzucić na aukcję, przypisując do odpowiednich kategorii. Są one jednak nietypowe, bo dotyczą powodu rozstania – wybierasz, czy były zapałał nagle miłością do płci przeciwnej, czy może był prawdziwym Don Juanem, a ty wcale nie byłaś tą jedyną. Złość całkiem skutecznie pozwalają osłodzić pieniądze, które zarobisz na aukcjach. Na portalu aż roi się od pierścionków zaręczynowych, biżuterii od Tiffany'ego w charakterystycznych niebieskich pudełeczkach, sukien ślubnych i pluszaków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pomysłowość sprzedających jest naprawdę imponująca. Ceny są okazyjne i podawane w formie „kosztów rozstania”.

Never Liked It Anyway to sposób na całkiem sympatyczny zastrzyk finansowy oraz oczyszczenie mieszkania z niepotrzebnych rzeczy, ale portal może mieć także działanie terapeutyczne. Poza działem z aukcjami (Sell it) na stronie możesz także podzielić się historią swojego związku (Tell it) i otrzymać wsparcie od innych użytkowników portalu. Jeśli jesteś skryta, możesz odwiedzić także dział porad, gdzie dowiesz się od ekspertów, jak bezboleśnie znieść zakończenie związku. A jeśli potrzebujesz pozytywnego zastrzyku energii, możesz kupić zestaw zabawnych wskazówek i haseł, które pomogą przeboleć rozstanie. W ofercie portalu jest także pudełko pełne kosmetyków, które pozwolą wrócić do formy po zerwaniu. Portal jest stworzony zarówno dla pań, jak i panów i cieszy się ogromną popularnością. Czekamy na podobną inicjatywę w wersji polskiej.

 

Źródło: Hiro / Never Liked it anyway

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.