/hamag/assets/marbet-style-slider-jpg-8118.jpeg

Oryginalne piękno od Marbet Style – prezentacja 15 marca

Podczas Targów Arena DESIGN w Poznaniu marka Marbet Style zaprezentuje swoje nowości.

Data publikacji: 05.03.2017
Piękne i niesztampowe, a jednocześnie funkcjonalne – takie są produkty marki Marbet Style, należącej do działającej od 36 lat na polskim rynku firmy Marbet. Jej najnowsze meble i akcesoria będzie można zobaczyć już 15 marca 2017 roku w Poznaniu podczas odbywających się tam Targów Arena DESIGN.

Marbet Style zaprezentuje podczas tego wydarzenia najnowszą kolekcję mebli wypoczynkowych CORBU, które charakteryzują się funkcjonalnym minimalizmem i ponadprzeciętną ergonomią. Dzięki nietypowemu, ale dość stonowanemu wyglądowi, powinny one doskonale wpasować się zarówno w wystrój mieszkania, jak i środowiska biurowego. Zostały one zaprojektowane przez Grynasz Studio, czyli zespół stawiający na innowacje i oryginalność, na którego czele stoją Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz.

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz oraz Tomasz Augustyniak

Zaprezentowane zostaną również najnowsze panele akustyczne z kolekcji GROOVE, będącej dziełem Tomasza Augustyniaka – wielokrotnie nagradzanego i współpracującego z najważniejszymi polskimi firmami meblowymi projektanta, który otrzymał dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Interpretacji Produktu Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Jego panele są nominowane do nagrody TOP Design 2017 w kategorii „Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz”. Meble wypoczynkowe CORBU zaś mają szansę na statuetkę w kategorii „Przestrzeń publiczna”.

Prezentacja Marbet Style

Najnowsze kolekcje stanowią najlepsze potwierdzenie dla słów, że misją marki Marbet Style jest „dostarczanie rzeczy pięknych, które mają zadanie spełniać marzenia o oryginalnych wnętrzach z duszą”. Wszyscy biznesowi producenci, architekci  i projektanci mogą się o tym przekonać na własne oczy, przychodząc na Targi Arena DESIGN, które odbędą się w dniach 14-17 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oficjalna prezentacja nowości Marbet Style zaplanowana została na środę, 15 marca, na godzinę 13.15.

Źródło: Marbet Style

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.