Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 – zdrowe zęby i dziąsła

Szczoteczka Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 została wyposażona w technologie zapewniające najlepsze efekty czyszczenia.

Data publikacji: 13.07.2016
Odpowiednia higiena jamy ustnej to coś, o co zawsze warto zadbać. Piękny, biały uśmiech to klucz do atrakcyjnego wyglądu, świeży oddech jest gwarancją osobistego komfortu, a zdrowe zęby i dziąsła to szansa na oszczędzenie sobie okropnych bóli oraz stresu związanego z wizytą u dentysty. Aby móc sobie to wszystko zapewnić, należy dobrze zastanowić się podczas wyboru szczoteczki do zębów. Czasem lepiej wydać nieco więcej, by mieć pewność, że efekty będą doskonałe.

Takie właśnie efekty gwarantuje Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000. To zaawansowana technologicznie szczoteczka do zębów, która obiecuje maksymalny poziom higieny jamy ustnej. Technologia Triple Action zapewnia czyszczenie zębów w trzech wymiarach. Równoczesne ruchy pulsacyjne, oscylacyjne i rotacyjne umożliwiają usunięcie płytki nazębnej w nieporównywalnym do konwencjonalnych metod poziomie. System 3D charakteryzuje się ponadto bardzo wysoką wydajnością – w ciągu minuty szczoteczka wykonuje do 40 000 ruchów pulsacyjnych (przód-tył) i 8800 ruchów oscylacyjnych (bok-bok).

Szczoteczka Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000

Szczoteczka Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 została również wyposażona w funkcje, które czuwają nad tym, by użytkownik szczotkował zęby w odpowiedni sposób. Są to: czujnik siły nacisku (który ostrzega, jeśli zbyt mocno przyciskami szczoteczkę do zębów) oraz timer odmierzający 4 razy 30 sekund (dla każdej ćwiartki jamy ustnej). Aby lepiej przystosować urządzenie do wymagań poszczególnych osób, producent przygotował 3 tryby działania – obok Czyszczenia Codziennego 3D są to: Delikatne Czyszczenie i Wybielanie.

Oral-B Professional Care Oxyjet + 3000 to szczoteczka elektryczna z irygatorem OxyJet. Co to oznacza? Ano to, że podczas czyszczenia zębów wykorzystywane są mikropęcherzyki powstałe w wyniku połączenia wody i sprężonego powietrza. Mikropęcherzyki te atakują bakterie płytki nazębnej, cechując się przy tym bardzo wysoką efektywnością. Równocześnie technologia zmniejsza szansę występowania krwawienia dziąseł oraz redukuje ilość bakterii doprowadzających do chorób dziąseł. Irygator umożliwia regulację ciśnienia wody w pięciostopniowym zakresie.

Źródło: Oral-B, Instytut, eBaySprawdź ceny

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!