/hamag/assets/oral-b-genius-pro-9000-slider-jpg-5626.jpeg

Oral-B Genius Pro 9000 – Twój osobisty trener mycia zębów

To coś więcej niż szczoteczka do zębów, to prawdziwy geniusz.

Data publikacji: 27.10.2016
Mycie zębów wydaje się trywialną czynnością. Tymczasem okazuje się, że wiele osób robi to źle – przyciska główkę do zębów za mocno lub za słabo, szczotkuje za długo lub za krótko albo też niedokładnie czyści pewne części jamy ustnej. Szczoteczka Oral-B Genius Pro 9000 potrafi zadbać o to, byś więcej nie popełniała żadnego z tych błędów. To urządzenie, które chce być Twoim osobistym trenerem mycia zębów.

Oral-B Genius Pro 9000 to coś więcej niż szczoteczka do zębów. Urządzenie zostało wyposażone w szereg funkcji i technologii, które pozwolą uzyskać i zachować piękny biały uśmiech. Producent twierdzi, że wystarczy kilka cennych wskazówek i porad. I tak, szczoteczka poinformuje Cię na przykład, jeśli przyciskasz jej główkę za mocno do zębów i dziąseł. W jaki sposób? Pierścień SmartRing zaświeci się, a ruchy pulsacyjne zostaną spowolnione. To wszystko jest możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi siły nacisku. Urządzenie ma też wbudowany czasomierz, który pełni funkcję asystenta – gdy nadejdzie czas na kolejną część jamy ustnej, będziesz o tym wiedziała. Genius Pro 9000 widzi jak szczotkujesz zęby i pomaga poprawić technikę oraz zadbać o to, by żaden obszar nie został pominięty.

Szczoteczka do zębów Oral-B Genius Pro 9000

Szczoteczka do zębów Oral-B Genius Pro 9000 zapewnia najlepsze rezultaty mycia nie tylko dzięki poradom, ale też dzięki temu, że jest to po prostu dobry sprzęt. Mechanizm gwarantuje wysoką wydajność i prędkość sięgającą 8800 obrotów na minutę. Okrągła końcówka z technologią 3DWhite wykonuje zaś ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, pomagając usuwać przebarwienia i dokładniej czyścić zęby. W zależności od tego, jakie są Twoje cele, możesz wybrać jeden z trybów szczotkowania: codzienne czyszczenie, pielęgnacja dziąseł, delikatne czyszczenie, wybielanie, dokładne czyszczenie lub czyszczenie języka. O osiąganych rezultatach zostaniesz poinformowana za pomocą aplikacji na smartfona. Możesz więc śledzić swoje postępy i stale doskonalić sztukę mycia zębów.

Źródło: Oral-B

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!