Mycie zębów z bohaterami Krainy lodu

Szczoteczka Oral-B D12 Kids Frozen to gwarancja zdrowego uśmiechu Twojego dziecka.

Data publikacji: 08.06.2016
Dziecko może pokochać każdy, nawet najmniej przyjemny obowiązek, jeśli tylko wprowadzisz do niego element zabawy. Tak, sprawdzi się to nawet w przypadku mycia zębów. Kluczem jest odpowiednia szczoteczka – taka jak Oral-B D12 Kids Frozen.

Kraina lodu to cudowna animacja, którą szybko pokochały dzieci (a przy okazji ich rodzice). To właśnie tą bajką Disneya próbuje zachęcić najmłodszych do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów firma Oral-B. Przygotowana przez nią szczoteczka D12 Kids Frozen współpracuje z Disney Magic Timer – co to takiego? To aplikacja mobilna dostępna na Androida i iOS, dzięki której na ekranie smartfona pojawia się Anna i inni bohaterowie znani z bajek Disneya oraz ciekawostki, mające uprzyjemnić dzieciom tę żmudną czynność. Jak dokładnie to działa?

szczoteczka Oral-B D12 Kids Frozen

Gdy dziecko rozpoczyna szczotkowanie, na ekranie pojawia się zegar odmierzający dwie minuty. W trakcie odliczania powolutku odsłania się tajemniczy obraz nawiązujący do bajek Disneya. To świetna zachęta, dzięki której dziecko ani myśli kończyć mycia zębów przed upływem zaplanowanego czasu. Dodatkowo, za regularne szczotkowanie pociecha otrzymuje odznaki i nagrody, które jeszcze lepiej pomagają w wyrabianiu dobrych nawyków. Aplikacja umożliwia także  monitorowanie postępów.

szczoteczka Oral-B D12 Kids Frozen

Sama szczoteczka Oral-B D12 Kids Frozen wygląda atrakcyjnie dla dziecka i równocześnie jest dla niego odpowiednia. Przystosowana dla osób powyżej trzeciego roku życia szczoteczka wykorzystuje mechanizm oscylacyjno-rotacyjny, który gwarantuje wysoką skuteczność szczotkowania. Włókna końcówki są bardzo miękkie, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne dla wrażliwych zębów i dziąseł dzieci. Krótko mówiąc: to efektywny, ale i delikatny sposób na dbanie o higienę jamy ustnej. A jeżeli dodatkowo może sprawiać mnóstwo frajdy, to sukces jest chyba murowany.

Źródło: Oral-BSprawdź ceny

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!