/hamag/assets/oral-b-aku-pro-7000-slider-jpg-2827.jpeg

Oral-B AKU Pro 7000 – coś więcej niż szczoteczka do zębów

Nowa szczoteczka Oral-B zapewnia najlepsze rezultaty. Wszystko dzięki najnowszym technologiom.

Data publikacji: 01.06.2016
Oral-B AKU Pro 7000 to coś więcej niż szczoteczka do zębów. To pełnoprawny, elektroniczny asystent, dzięki któremu w mig przywrócisz, po czym zachowasz zdrowy, piękny, biały uśmiech. To inteligentne urządzenie, które nie tylko zadba o to, by zęby były umyte jak należy, a cel został osiągnięty, ale też doradzi, pomoże i skontroluje Twoje postępy.

Szczoteczka Oral-B AKU Pro 7000 zapewnia najlepsze możliwe rezultaty. Została wyposażona w dynamiczną technologię 3D, co oznacza, że główka otacza każdy ząb, doskonale się do niego dopasowując, po czym czyści go, wykonując ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne. Dzięki temu efekty w postaci usuniętej płytki nazębnej są znacznie lepsze niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Do tego w zestawie znajdziesz cztery dodatkowe końcówki, umożliwiające dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. W tym samym celu producent przygotował coś jeszcze. Szczoteczka może działać w 6 trybach: czyszczenia codziennego, pielęgnacji dziąseł, delikatnego czyszczenia, dokładnego czyszczenia, czyszczenia języka oraz wybielania. 

Szczoteczka Oral-B AKU Pro 7000 - zestaw

Oral-B AKU Pro 7000 to jednak przede wszystkim inteligentny asystent, który motywuje, pomaga i kontroluje postępy użytkownika na jego drodze do białego uśmiechu. Urządzenie łączy się za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0 ze smartfonem. Aplikacja mobilna Oral-B App przypomni Ci, że nadszedł czas na mycie zębów, zmotywuje do tego, by nie kończyć szczotkowania przed upływem 2 minut, poinstruuje, na którym obszarze jamy ustnej należy się w danym momencie skoncentrować oraz powiadomi, gdy siła nacisku będzie zbyt duża, co negatywnie wpływa na zęby i dziąsła. Dodatkowo, aplikacja monitoruje Twoje postępy oraz przedstawia te statystyki w przyjemnej, graficznej formie.

Szczoteczka Oral-B AKU Pro 7000 - aplikacja mobilna

W zestawie z urządzeniem znajdziesz również podróżne etui oraz – przede wszystkim – stację ładowania. Szczoteczka Oral-B AKU Pro 7000, po jednorazowym pełnym naładowaniu, może pracować nawet przez 10 dni.

Źródło: Oral-BSprawdź ceny

Zobacz także

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

classic-jpg-12882

Czy to koniec z drogimi sonicznymi szczoteczkami? Testujemy Oclean X Pro

Oclean X Pro to szczoteczka soniczna, którą kupić można na popularnym chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress. Tak jak się spodziewacie – kusi niską ceną i sporo obiecuje. Naszym zadaniem było dokładnie sprawdzić, czy warto jej zaufać.

Szczoteczki elektryczne / #Artykuł

classic-jpg-12254

Jaką szczoteczkę soniczną kupić? TOP 5

Zastanawiasz się jaką szczoteczkę soniczną kupić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze, na jakie modele warto wydać pieniądze. Na te pytania odpowiadamy w tym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych.

Szczoteczki elektryczne / #Recenzja

Whirlpool-BSNF-9152-OX.jpg

Spa dla twarzy – testujemy Braun FaceSpa SE851v

Nowy zestaw do pielęgnacji skory twarzy Braun FaceSpa SE851v kontra wąsik, brwi i zanieczyszczona skóra!