/hamag/assets/liebherr-dnml-48x13-slider-jpg-9602.jpeg

Optymalna lodówka Liebherr DNml 48X13

Liebherr DNml 48X13 to energooszczędna i praktyczna lodówka do mniejszej rodziny.

Data publikacji: 30.05.2017
Lodówka Liebherr DNml 48X13 cechuje się dokładnie tym, czego poszukuje wiele osób, stojących przed wyborem nowego sprzętu do swojej kuchni. Krótko mówiąc: ma bardzo atrakcyjny stosunek ceny do oferowanych możliwości. Nie jest przesadnie droga, ale potrafi naprawdę sporo, a do tego – jeśli wierzyć producentowi – będzie urządzeniem kupionym na długie lata.

Wybierając lodówkę dla całej rodziny chcemy, by zmieściło się w środku dużo produktów. Pojemność na poziomie 338 litrów powinna sprostać wymaganiom większości użytkowników. Nie mniej ważne jest jednak to, że w parze z dużą pojemnością idzie dbałość o to, by żywność długo pozostawała świeża. Odpowiada za to przede wszystkim system DuoCooling, który umożliwia niezależną regulację temperatury w komorze chłodziarki i zamrażarki. To jednak oczywiście nie wszystko.

Lodówka Liebherr DNml 48X13

Technologią, o której również trzeba wspomnieć, jest NoFrost. Z jednej strony „wyrzuca” ona wilgoć z wnętrza lodówki, dzięki czemu warunki do przechowywania żywności są wręcz doskonałe. Dodatkowo jednak nie dopuszcza ona do osadzania się lodu i szronu, co sprawia, że konieczność rozmrażania lodówki w ogóle nie istnieje. Kilka słów należy się też wyposażeniu, na które składają się praktyczne szuflady oraz półki wykonane z hartowanego szkła – łatwe w myciu i zdolne do utrzymania obciążenia na poziomie 30 kg. 

Lodówka Liebherr DNml 48X13

Nowoczesne podzespoły i LED-owe oświetlenie sprawiają, że lodówka Liebherr DNml 48X13 jest energooszczędna – klasa efektywności energetycznej A++ mówi sama za siebie. Plusem urządzenia jest też intuicyjna obsługa przy pomocy wbudowanego wyświetlacza MagicEye. Całości dopełnia estetyczny wygląd, który jest opisywany przez producenta jako Stainless Steel Look.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.