/hamag/assets/okk-design-slajd1-jpg-8431.jpeg

OKK! design – spotkanie z projektowaniem

Design powinien być świadomy i odpowiedzialny – to założenie, które przyświeca najnowszej odsłonie spotkań dla projektantów, OKK! Design.

Data publikacji: 21.03.2017

Dobre wzornictwo łączy w sobie świadomość i odpowiedzialność, a także troskę o środowisko i otaczającą nas przestrzeń. Pogłębione podejście do designu jest coraz bardziej popularne, m.in. dzięki takim wydarzeniom jak konferencja OKK! Design, organizowana już po raz jedenasty. To event, którego nie może przegapić nikt zainteresowany współczesnym designem i najnowszymi trendami. Jeśli i Ty do nich należysz, nie może cię zabraknąć 27 marca w Warszawie.

Marki związane z projektowaniem wnętrz, reprezentanci środowiska akademickiego, projektanci form przemysłowych, artyści i designerzy – oni wszyscy powinni zjawić się na tegorocznym OKK! design, organizowanym przez agencję Public Relations OKK. To cykliczne wydarzenia, które są doskonałą przestrzenią do wymiany idei, poglądów i pomysłów na design. Motywem przewodnim najnowszej, 11 edycji jest świadome projektowanie i ekologia w designie. To oznacza cykl spotkań, prelekcji, szkoleń i warsztatów skupionych wokół wzornictwa i jego odpowiedzialności społecznej z najciekawszymi postaciami polskiego designu.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego spotkania będą, m.in. słynny projektant przestrzeni komercyjnych, Robert Majkut, trendwatcher Michał Mazur, blogerka Kasia Bobocińska tworząca Conchita Home czy architekt, Piotr Kalinowski. Wszyscy oni będą inspirować zarówno młodych projektantów szukających nowych doświadczeń, jak i zwyczajnych miłośników pięknych wzorów i ciekawych rozwiązań. To także doskonała okazja do networkingu z czołowymi reprezentantami polskiej branży kreatywnej. Poruszonych zostanie wiele kwestii, związanych zarówno ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, jak i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wśród partnerów OKK! Design znalazły się takie marki i firmy jak VANK, Carpet Studio, EGE, Muraspec, Studio Prostych Form, JUNG, Hettich, Story Time, BMW Bawaria Motors, Ceramika AVANT oraz KOD. Spotkanie odbędzie się 27 marca na Mysiej 3, a wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Organizatorzy zdradzają, że dla uczestników, poza mocą inspiracji, nie zabraknie także intrygujących upominków czy konkursów.


Źródło: OKK

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!