/hamag/assets/bosch-bhn14090-slider-jpg-9190.jpeg

Odkurzanie trudno dostępnych miejsc z Bosch BHN14090

Bosch BHN14090 to odkurzacz ręczny o niewielkich gabarytach, ale wysokiej skuteczności.

Data publikacji: 04.05.2017
Chyba każdy lubi, jeśli w domu i mieszkaniu panuje należyty porządek. O jego utrzymanie nie zawsze jest łatwo, ale urządzenia AGD śpieszą z pomocą. W szczególności odkurzacze , które nie zawsze cechować muszą się dużymi, mało ergonomicznymi rozmiarami. Poznajcie Bosch BHN14090, który zawsze będzie pod ręką.

Jest to odkurzacz ręczny, idealnie nadający się do zbierania okruszków i innych zanieczyszczeń z wszystkich miejsc, do których trudno dotrzeć przy pomocy standardowego odkurzacza – blatów, mebli, kanap czy wnętrz samochodów. Tym bardziej, że niewielkie gabaryty (138 x 110 x 368 mm przy wadze 1,2 kg) nie powinny przysłaniać naprawdę dobrej wydajności.

Bosch BHN14090 może pochwalić się systemem High Airflow, który gwarantuje bardzo wysoki przepływ powietrza oraz skuteczną separacje kurzu. Efekty pracy urządzenia są zatem bardzo zadowalające, w najtrudniej dostępnych miejscach wykorzystać można do pomocy dodatkową ssawkę szczelinową.

Bosch BHN14090

W komforcie pracy z Bosch BHN14090 pomaga fakt, iż jest to urządzenie bezprzewodowe. Wbudowany akumulator pozwala na około 12 minut pracy, co przy tego typu konstrukcji wydaje się w zupełności wystarczające. W obudowie zintegrowany został wskaźnik ładowania, dzięki któremu na bieżąco kontrolować można stan akumulatora.

Producent zastosował tutaj filtr zmywalny, a zatem mamy możliwość czyszczenia go pod wodą. Opróżnianie pojemnika na kurz jest bardzo łatwe. Warto podkreślić, że jest on przezroczysty, w wyniku czego można łatwo kontrolować stan jego napełnienia.

Ergonomia Bosch BHN14090 wypada doskonale nie tylko z racji przytoczonych powyżej, niewielkich gabarytów. Producentowi udało się przy tym zadbać o należycie wyprofilowaną rączkę i prawidłowe umiejscowienie przycisku zasilania. Nie zapomniano też o kwestiach bezpieczeństwa, odkurzacz posiada zabezpieczenie przed przeładowaniem.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.