/hamag/assets/purei9-slajd-jpg-11067.jpeg

Odkurzanie bez granic z PUREi9

Czasy, kiedy sprzątanie mieszkania wymagało spaceru z odkurzaczem na kablu i intensywnego machania ręką minęły. Teraz wszystko dzieje się automatycznie. Teraz jest PUREi9!

Data publikacji: 20.09.2017

Pamiętacie jeszcze odkurzacze starego typu o imponujących gabarytach, długim kablu i charakterystycznej rurce, która pozwalała sięgać końcówką w każdy kąt mieszkania? Dziś coraz rzadziej można trafić na podobne maszyny – wszystko za sprawą automatycznych odkurzaczy nowej generacji. Te zgrabne urządzenia są niewielkie, ale wyjątkowo skuteczne, a w dodatku nie potrzebują asysty człowieka, by zadbać o czystość w naszych pokojach. Pionierem jeśli idzie o tego typu sprzęt jest Electrolux, który już w 2001 roku wypuścił na rynek pierwszy model inteligentnego odkurzacza Trilobite. Od tego czasu zmienił się nasz styl życia, trendy, a także zachowania i potrzeby konsumentów. Marka przyjrzała się tym zmianom, zanalizowała je i stworzyła zupełnie nowy produkt – odkurzacz PUREi9, który zdejmie nam z barków nieprzyjemne obowiązki, byśmy mieli czas na małe i duże przyjemności.

Najnowsza propozycja od skandynawskiej marki to odkurzacz o wyjątkowej mobilności. Możecie nim zarządzać z dowolnego miejsca na świecie – a wszystko to za sprawą dedykowanej aplikacji, która sprawia, że sprzątanie to kwestia chwili. Wystarczy kilka kliknięć na telefonie, by PUREi9 robił swoje. Nietypowy, bo trójkątny kształt robota PUREi9 sprawia, że dotrze on w każdy zakamarek, a technologia 3DVision™ zapewnia, że odkurzacz nie spadnie ze schodów czy stopni. Pozwala ona bowiem na dokładną analizę układu pokoi – odkurzacz tworzy w ten sposób mapę okolicy, z łatwością ominie więc wszelkie pułapki. W dodatku robot jest w stanie „wspiąć się” na niewielkie wypukłości i uskoki do wysokości 2,2 cm. Wszystko po to, by urządzenie było jak najbardziej samodzielne. Na przykład jeśli bateria jest już na wyczerpaniu, PUREi9 sam decyduje o powrocie do stacji dokującej, by się naładować.

– Sprzątanie mieszkania jest integralną częścią naszej codzienności. Staramy się, aby czynność ta zajęła nam jak najmniej czasu, przy jednoczesnym osiągnięciu jak najlepszych efektów. To jeden z podstawowych celów działań naszych inżynierów. Nowy PUREi9 to prawdopodobnie nasz najlepszy dowód na to, że łączenie przyjemnego z pożytecznym jest możliwe – opowiada Andrzej Sawczuk Dyrektor Działu Home Care i Sprzętu Drobnego Electrolux. Inteligentny odkurzacz, którym możecie sterować przez telefon, to koszt około 3999 pln.

Sprawdź ceny - Electrolux PURE i9 PI91-5SGM

 

 

Źródło: Electrolux

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.