Odkurzacz Zelmer Silentwelt ZVC605CA – broń na sierść

Producent nazywa go „pogromcą sierści zwierząt” i ma ku temu dobre powody.

Data publikacji: 14.06.2016
Jeżeli masz w domu czworonoga, to problem sierści na podłodze jest Ci pewnie doskonale znany. Dzięki odkurzaczowi Zelmer Silentwelt ZVC605CA być może wkrótce o nim zupełnie zapomnisz. Jak to możliwe?

Zelmer Silentwelt ZVC605CA to cichy odkurzacz stworzony z myślą o posiadaczach domowych zwierząt. Dzięki specjalnej szczotce Pet Carpet urządzenie doskonale radzi sobie ze zbieraniem sierści z dywanów – robi to szybko i dokładnie. Unikalny, antyzapachowy filtr HEPA H13 z aktywnym węglem pochłania nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że jest nie tylko czysto, ale też świeżo. Filtr zatrzymuje też do 99,95 procent brudu czy kurzu. Jeśli zaś przytrafią się jakieś szczególnie trudne do usunięcia zabrudzenia, z pomocą przychodzi funkcja Turbo maksymalizująca na krótki czas moc ssania.

odkurzacz Zelmer Silentwelt ZVC605CA

Zelmer Silentwelt ZVC605CA to odkurzacz o mocy 700 watów wyposażony w elastyczny wąż Flexi, metalową rurę teleskopową z blokadą i worek o bardzo dużej pojemności 4 litrów. W zestawie znajdziemy również dodatkową szczotkę z naturalnym włosiem, która sprawdzi się podczas odkurzania twardych podłóg. Wymieniając plusy tego urządzenia, nie można też choćby słowem nie wspomnieć o możliwości parkowania w pionie i poziomie oraz miękkich kółkach, delikatnych dla naszych podłóg.

Jeśli zastanawiało was słowo „Silentwelt” w nazwie urządzenia, to spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż, odkurzacz ten został wyposażony w zaawansowaną technologię cichego odkurzania. Cechuje się dzięki temu naprawdę niegłośną pracą, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego możliwości. Urządzenie emituje hałas na poziomie 73 decybeli. Nie przeszkodziło mu to jednak w osiągnięciu bardzo wysokiej efektywności zbierania kurzu z dywanu D, skuteczności zbierania kurzu z twardej podłogi B i klasy reemisji kurzu A. Jest to także urządzenie energooszczędne, o czym świadczy klasa efektywności energetycznej A.

Źródło: ZelmerSprawdź ceny

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.