/hamag/assets/samsung-vc06h70f0hd-slider-jpg-7618.jpeg

Odkurzacz Samsung VC06H70F0HD to konstrukcyjny majstersztyk

VC06H70F0HD mógłby służyć za definicję nowoczesnego odkurzacza.

Data publikacji: 03.02.2017
Odkurzacz VC06H70F0HD firmy Samsung reprezentuje filozofię wzorniczą Motion Sync. Oznacza to dużo więcej niż tylko efektowną stylistykę. To nowoczesność w każdym tego słowa znaczeniu.

Wzornictwo Motion Sync zastosowane w odkurzaczu Samsung VC06H70F0HD to nie tylko doskonały efekt wizualny, ale też niezwykle istotna cecha. Swojej niecodziennej konstrukcji z dużymi, pochylonymi kołami gumowymi urządzenie zawdzięcza ponadprzeciętnie płynne ruchy, a jednocześnie niemal idealną stabilność prowadzenia. W połączeniu z lekkością i niewielkimi wymiarami, oznacza maksymalny komfort użytkowania – odkurzacz swobodnie podąża za nami, nie powodując przy tym najmniejszych problemów. Wzniesienia, progi, dywany – nic z tego nie robi na nim większego wrażenia.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VC06H70F0HD

Odkurzacz bezworkowy Samsung VC06H70F0HD ma stosunkowo niewielką moc (650 watów), ale zupełnie nie przeszkadza mu to w osiąganiu najwyższej efektywności zbierania kurzu na podłodze (klasa A). Jednym z sekretów jego ogromnych możliwości jest technologia CycloneForce Multi, czyli podzielony na 14 komór pojemnik na brud. Taki system filtracji nie dopuszcza do zatykania się filtra i umożliwia optymalne wykorzystanie całej dostępnej mocy. Równie wygodne jest opróżnianie zbiornika, jak i czyszczenie.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VC06H70F0HD

Rączka tego odkurzacza również zasługuje na co najmniej kilka słów. Otóż ma ona nie tylko ergonomiczny uchwyt z przyciskami sterowania (włączanie i regulacja mocy), ale też szereg wbudowanych akcesoriów – wystarczy „tu przesunąć i tu przełączyć”, aby mieć do swojej dyspozycji szczelinówkę, szczotkę do kurzu lub szczotkę do tapicerki. Nie trzeba nosić wszystkich końcówek ze sobą – mamy je zawsze przy sobie. Oczywiście nie brakuje również głównej szczotki do dywanów i podłóg twardych, w tym przypadku Extreme Force Brush z równomiernie rozłożoną siłą nacisku.

Źródło: SamsungSprawdź ceny

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.