Odkurzacz Dyson V6 Total Clean – perfekcyjna czystość

Firma Dyson od lat udowadnia, że na rynku odkurzaczy, wentylatorów i suszarek nie ma sobie równych. Oto kolejny dowód.

Data publikacji: 23.05.2016
Za sprzęt Dysona przeważnie sporo trzeba zapłacić. Zwykle jednak już po pierwszym użyciu nie żałuje się ani jednej wydanej złotówki. Odkurzacz Dyson V6 Total Clean wyceniony został na ponad 2 tysiące złotych, ale wystarczy rzut oka na jego możliwości, by zrozumieć, że cena ta nie wzięła się znikąd.

Dyson V6 Total Clean to odkurzacz, którym jesteś w stanie wysprzątać cały dom. Ssawka podstawowej elektroszczotki Direct ma 150 proc. więcej mocy niż tradycyjnie. Oddzielny napęd tak kieruje wałkiem ze sztywnym nylonowym włosiem, by ten usunął nawet najgłębiej osadzony w dywanie bród, a włókna węglowe zbierają zalegający na twardych podłogach kurz. W zestawie znajduje się też druga elektroszczotka – Soft roller. Jej wałek został pokryty miękką nylonową tkaniną z antystatycznymi włóknami węglowymi, które zmniejszają ładunki elektrostatyczne i pozwalają tym samym efektywniej zbierać kurz.

Odkurzacz Dyson V6 Total Clean

Na tym jednak funkcjonalność odkurzacza się nie kończy. Dzięki przesunięciu środka ciężkości bliżej rączki możliwe jest nawet odkurzanie sufitu i ścian. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by odłączyć część główną od reszty i utworzyć w ten sposób wygodny ręczny odkurzacz. Komfort użytkowania poprawia także konstrukcja umożliwiająca odkurzanie pod meblami, proste opróżnianie pojemnika na kurz i brud oraz stacja dokowania, która zarówno ładuje urządzenie, jak i oddaje miejsce na przechowywanie jego akcesoriów.

Odkurzacz Dyson V6 Total Clean

Sercem odkurzacza Dyson V6 Total Clean jest sterowany cyfrowo silnik obracający się do 110 000 razy na minutę, co oznacza ogromną wydajność i siłę ssania. W wychwytywaniu najmniejszych drobinek kurzu pomaga też 15 cyklonów 2 Tier Radial. Efektywna filtracja (wychwytywanie drobnoustrojów o wielkości do 0,3 mikrona) zapewnia z kolei maksymalną czystość – tak podłóg, jak i powietrza. Co więcej, odkurzacz potrafi przez długi czas utrzymywać dużą siłę ssania bez spadku mocy – do 20 minut w trybie standardowym, do 16 minut z elektroszczotką i do 6 minut w trybie MAX.

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.