/hamag/assets/dyson-dc62-extra-slider-jpg-10108.jpeg

Odkurzacz Dyson DC62 Extra – skutecznie, bezprzewodowo

Skuteczne odkurzanie podłóg twardych oraz dywanów. To właśnie ma do zaoferowania Dyson DC62 Extra.

Data publikacji: 25.06.2017
Jeśli Dyson, to o skuteczność można być spokojnym. Odkurzacz bezprzewodowy DC62 Extra dopisuje do tego jednak jeszcze kilka innych istotnych cech, takich jak wygoda obsługi, higieniczne rozwiązania oraz niskie koszty użytkowania.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson DC62 Extra waży jedynie nieco ponad 2 kilogramy. Dodajmy do tego brak „kabla”, a otrzymamy urządzenie, z którym w pełni komfortowo wyczyścimy podłogi w całym mieszkaniu. Oczywiście tylko wtedy, jeśli naładowany do pełna akumulator zapewni odpowiednio długi czas pracy, ale sugerowane przez producenta 20 minut powinno w zupełności wystarczyć. Tym bardziej, że jest to 20 minut z pełną siłą ssania, niezależnie od poziomu zapełnienia pojemnika. Ten ostatni, dodajmy, ma pojemność 0,4 litra, więc wcale nie tak łatwo jest go wypełnić.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson DC62 Extra

Sercem odkurzacza jest cyfrowy silnik V6, którego obroty sięgają 110 tysięcy na minutę. Odpowiednia wydajność, jak już wspominaliśmy we wstępie, wydaje się więc niezaprzeczalna (a przy okazji – jak zapewnia producent – gwarantowana jest też wysoka niezawodność). Skuteczność sprzątania zwiększa też technologia cyklonów 2 Tier Radial, które wykorzystują siły odśrodkowe, by wyrzucać kurz i brud z przepływu powietrza bezpośrednio do pojemnika.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson DC62 Extra

Główną ssawką w zestawie jest elektroszczotka z włóknami węglowymi. Sztywne nylonowe włosie pokrywa ssawkę na całej szerokości, co pozwala skutecznie usuwać brud głęboko osadzony w dywanie od krawędzi do krawędzi. W pudełku znajdziemy też delikatną minissawkę do kurzu oraz ssawki Combi i szczelinową. Te ostatnie są szczególnie praktyczne, gdy zamienimy standardowy odkurzacz w odkurzacz ręczny (a jest taka możliwość). Całości dopełnia higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz, o którym nie można nie wspomnieć.

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.