/hamag/assets/bosch-bbh51830-slider-jpg-9956.jpeg

Odkurzacz Bosch BBH51830 – bez przewodu, a skuteczny

Bosch BBH6138 to odkurzacz, który łączy najlepsze cechy urządzeń bezprzewodowych i przewodowych.

Data publikacji: 20.06.2017
Innowacyjna elektroszczotka przystosowana do każdego rodzaju podłóg oraz efektywna technologia bezworkowa to najmocniejsze atuty bezprzewodowego odkurzacza BBH51830 wymieniane przez jego producenta, czyli niemiecką firmę Bosch. Oczywiście nie są to jedyne istotne cechy, jakimi charakteryzuje się to urządzenie.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch LithiumPower 18V BBH51830 zapewnia komfort korzystania z urządzenia bez ograniczającego pole manewru i plączącego się pod nogami „kabelka” z efektywnością sprzątania zarezerwowaną dotąd dla sprzętu na stałe podłączonego do źródła prądu. Dzięki nowoczesnej elektroszczotce AllFloor HighPower Brush odkurzacz ma sobie radzić z sierścią i włosami, okruchami oraz z kurzem zarówno na twardej podłodze (np. panelach czy płytkach), jak i dywanie czy wykładzinie.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch LithiumPower 18V BBH51830

W zależności od potrzeb możliwe jest regulowanie mocy w zakresie trzech stopni – sensorowa kontrola wydajności pozwala dostosować parametry działania do łatwego lub normalnego czyszczenia oraz do najtrudniejszych zabrudzeń. Im większa moc, tym jednak krótszy czas pracy. Maksymalnie pełne naładowanie litowo-jonowego akumulatora BBH51380 pozwala na odkurzanie przez około pół godziny. Tymczasem ładowanie do poziomu 80 proc. trwa 180 minut.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch LithiumPower 18V BBH51830

Bosch LithiumPower 18V BBH51830 wykorzystuje technologię bezworkową, która pozwala korzystać z dużej siły ssania pomimo upływu czasu i nie wymaga kupowania dodatkowych akcesoriów. Co warto podkreślić, pojemnik jest bardzo duży, bo ma aż 0,9 litra pojemności. Dzięki systemowi EasyClean żadnego problemu nie stanowi też czyszczenie urządzenia, którego sercem jest LongLife – silnik o wysokiej wydajności, a zarazem (jak sugeruje nazwa) długiej żywotności. Plusem jest też niewielka waga odkurzacza (ok. 3 kg), która zapewnia komfortowe sprzątanie.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.