/hamag/assets/fellowes-aeramax-dx55-slider-jpg-7730.jpeg

Oczyść powietrze z Fellowes AeraMax DX55

Estetyka i skuteczność łączą się w urządzeniu AeraMax DX55 firmy Fellowes.

Data publikacji: 08.02.2017
Czy wiesz, że smog to problem, który jest równie groźny, a nawet bardziej niebezpieczny w domu niż na dworze? Dzieje się tak przede wszystkim w okresie grzewczym, kiedy rzadko przewietrzamy pomieszczenia, pozwalając bakteriom i wirusom na mnożenie się w naszych salonach i sypialniach. Jak temu zaradzić? Kupując oczyszczacz powietrza. Do małego pomieszczenia doskonale nadać się powinien AeraMax DX55 firmy Fellowes.

To niepozorne urządzenie jest w stanie samodzielnie wykryć poziom zanieczyszczeń. Jego bronią jest czujnik AeraSmart, który w czasie rzeczywistym kontroluje jakość powietrza w pomieszczeniu i tak dostosowuje prędkość wentylatora, by zapewnić nam idealnie czyste powietrze. Co to znaczy „idealnie czyste”? Producent twierdzi, że jego AeraMax DX55 potrafi usunąć z powietrza nawet 99,97 procent zanieczyszczeń, takich jak drobnoustroje, wirusy, pyłki, roztocza, mikroby, alergeny, dym tytoniowy czy zarodniki pleśni. 

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX55

Sekretem oczyszczacza jest czterostopniowy proces filtracji powietrza oraz szereg dodatkowych rozwiązań. Powłoka AeraSafe, na przykład, nie dopuszcza do rozprzestrzeniania się bakterii, pleśni i grzybów, a technologia PlasmaTrue usprawnia filtrację poprzez generowanie zjonizowanego pola. Jeśli potrzebujemy szybkich efektów z pomocą przychodzi przycisk Aera+, którego wciśnięcie powoduje zwiększenie przepływu powietrza o połowę.

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX55

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX55 może pochwalić się nie tylko wysoką skutecznością, potwierdzoną zresztą przez znak jakości ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań Alergii) oraz certyfikat AHAM w trzech kategoriach (dym, pyłki i pył). Istotnymi plusami są również 4-stopniowa regulacja prędkości oraz stosunkowo cicha praca (przynajmniej na tych niższych poziomach pracy). Do tego wszystkiego urządzenie przyciąga wzrok nienaganną, nowoczesną stylistyką.

Źródło: Fellowes

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.