/hamag/assets/nowy-wiek-pary-wodnej-z-lg-slider-jpg-12161.jpeg

Nowy wiek pary wodnej z LG

Pranie nie może udać się bez wody. LG zdecydowało się jednak wykorzystać ją w innym stanie skupienia. Nowe pralki tego producenta oferują technologię True Steam, której najważniejszym wyróżnikiem jest wytwarzana przez generator para wodna.

Data publikacji: 28.08.2018
Pranie nie jest szczególnie lubianą czynnością, ale dzięki bardziej zaawansowanym pralkom zajmuje nam coraz mniej czasu, a jednocześnie jest niezwykle efektywne. Kolejny krok w kierunku większego zadowolenia swoich klientów uczyniła firma LG, która przygotowała pralki z technologią True Steam, a także nową kategorię suszarek i innowacyjny LG Style.

Pranie nie może udać się bez wody. Jest ona przecież nośnikiem działającej na brud temperatury i niezbędnych środków chemicznych. Wbrew pozorom ma jednak swoje wady, których LG postarało pozbyć się poprzez wykorzystanie wody pod postacią pary wodnej. Nowe pralki wyróżniające się technologią True Steam posiadają generator, przez który jest ona wytwarzana.

Nie dość, że niszczy 99,9% alergenów w pranych ubraniach to dodatkowo usuwa także produkty ich rozpadu, czyści i zmiękcza tkaniny sprawiając, że są bardziej puszyste. Para wodna nie jest tu nośnikiem płynu zmiękczającego czy składników bakteriobójczych, ale aktywnym czynnikiem samodzielnie wykonującym ich zadania. To gwarancja wysokiej wydajności i efektywności prania przy jednoczesnej redukcji środków chemicznych. Dodatkowo para eliminuje drobne zagniecenia, przez co wielu ubrań nie trzeba później prasować oszczędzając swój czas.

Pralka i suszarka LG z technologią True Steam

Poza tym, LG wprowadza do sprzedaży także samodzielne suszarki będące doskonałym uzupełnieniem pralki, na której można je zresztą stawiać nie zajmując dodatkowego miejsca. Co najważniejsze, można być spokojnym o swoje ubrania. Suszarki LG potraktują je w wyjątkowy sposób. Materiał jest tu bowiem dodatkowo oczyszczany z alergenów, pozbawiany zagnieceń oraz zmiękczany. Wszystko to odbywa się bez użycia środków chemicznych, a jedynie z wykorzystaniem powstającej w trakcie suszenia pary.

Nowe pralki i suszarki od LG posiadają możliwość komunikacji ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi. Poprzez aplikację Smart ThinQ można wgrać dodatkowe specjalistyczne programy do prania lub suszenia, a także zostać powiadomionym o zakończonym właśnie cyklu.

Uzupełnieniem palety nowości od LG jest Styler. Urządzenie zadba o ubrania, które nie wymagają prania czy suszenia, ale też nie nadają się do ponownego założenia. Dzięki technologii True Steam w ciągu 30 minut ubrania zostaną odświeżone, znikną zagniecenia i intensywne zapachy. Styler upora się również z wilgocią, np. gdy podczas spaceru zaskoczy nas deszcz. Funkcjonalność urządzenia wynika z zastosowania nie tylko gorącej pary z generatora True Steam. Połączono ją ze specjalnie dobranymi wibracjami. Poza odświeżeniem, ubrania są tutaj oczyszczane z 99,9% alergenów, w tym bakterii.

LG Styler

Źródło: LG

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?