/hamag/assets/freggia-chla9xi-slider-jpg-7579.jpeg

Nowoczesny okap Freggia CHLA9XI

Freggia CHLA9XI to okap kuchenny nowoczesny wewnątrz i na zewnątrz.

Data publikacji: 02.02.2017
Nowoczesny – zarówno pod względem stylistyki, jak i możliwości. Taki jest nowy okap wyspowy marki Freggia – model CHLA9XI. Czym konkretnie zasłużył sobie na takie określenie?

Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka (na kolejny zresztą też, bo drzemie to w jego wnętrzu) okap kuchenny Freggia CHLA9XI to zaawansowane urządzenie wyposażone w nowoczesne podzespoły. Jego sercem jest bardzo mocny silnik, który jest w stanie zaoferować wydajność sięgającą 700 m3/h. Co to oznacza w najprostszych słowach? Że nawet podczas najintensywniejszego gotowania, powietrze w kuchni pozostanie krystalicznie czyste. 

Okap Freggia CHLA9XI

Okap Freggia CHLA9XI jest też inteligentny w technologicznym tego słowa znaczeniu. Świadczy o tym między innymi obecność funkcji Clean Air. Sprawia ona, że okap, nawet jeśli pozostawi się go wyłączonym, co godzinę się uruchamia i działa na minimalnej prędkości, aby zapewnić utrzymanie całkowitej świeżości w kuchni. Dostosowanie trybu pracy to potrzeb jest z kolei dziecinnie proste dzięki czytelnemu panelowi sterowania, dającemu dostęp do regulacji prędkości w czterostopniowym zakresie.

Okap Freggia CHLA9XI

Aktywny tryb pracy pokazywany jest na elektronicznym wyświetlaczu. W tym samym miejscu pojawiają się też powiadomienia o konieczności wyczyszczenia lub wymiany filtrów. Obsługę urządzenia ułatwia również pilot, dzięki któremu okapem można sterować zdalnie. Ciekawą funkcją jest timer, pozwalający na ustalenie czasu automatycznego wyłączenia. Innymi słowy, użytkownicy mogą cieszyć się najwyższym poziomem komfortu. To jednak nie wszystko. Urządzenie ma 90 centymetrów szerokości i za sprawą eleganckiego wyglądu bez problemu powinno wkomponować się w wystrój nowoczesnej kuchni. Jak przystało na sprzęt tej klasy, okap Freggia CHLA9XI oferuje również jasne, praktyczne oświetlenie halogenowe. Tak oto funkcjonalność łączy się nowoczesnym stylem.

Źródło: Freggia

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.