Nowoczesny i wydajny nawilżacz powietrza

Gorenje H50DW to urządzenie warte uwagi. Skutecznie poprawia jakość powietrza.

Data publikacji: 31.01.2017
Chcąc poprawić jakość powietrza w domu lub mieszkaniu (a nie jest tajemnicą, że konieczność taka pojawia się w trwającym teraz sezonie grzewczym), coraz częściej sięgamy po nawilżacze powietrza. Tego typu urządzenia AGD ma w ofercie również firma Gorenje.

Jeśli będziecie się jej przyglądać, zwróćcie uwagę na model Gorenje H50DW. Korzysta on z technologii ultrasonicznej, która przez wielu uważana jest za zdecydowanie najbardziej efektowaną i przyjazną użytkownikowi. Producent zastosował tutaj 5-litrowy pojemnik na wodę, która w wyniku pracy urządzenia zamieniana jest w delikatną, chłodną mgiełkę nawilżającą powietrze.

Jakby tego było mało, Gorenje H50DW wyposażony jest w filtry usuwające zanieczyszczenia z używanej wody. Emitowana mgiełka jest dzięki temu także zdrowa i pozbawiona nieprzyjemnych zapachów. Poza tym producent pokusił się o aktywny filtr węglowy usuwający pył i inne małe cząsteczki z powietrza pobieranego do nawilżacza.

Gorenje H50DW

Omawiany sprzęt dysponuje mocą 25 W i musi być uznawany za propozycję naprawdę wydajną. Z powodzeniem sprawdza się bowiem w pomieszczeniach o wielkości nawet 50 m². Poziom hałasu sięga podczas pracy maksymalnie 35 dB, przez co Gorenje H50DW jest praktycznie niesłyszalny, nie będzie w niczym przeszkadzać.

Odświeżacz może pochwalić się ładnie wyglądającą i dobrze wykonaną obudową. Prezentuje się przyjemnie dla oka, a mimo tego cechuje się intuicyjną obsługą. Pomaga w niej czytelny wyświetlacz LED i panel ograniczony do kilku przycisków. Sensor wilgotności HumidityControl pozwala utrzymywać wilgotność względną na wybranym poziomie, a funkcja uśpienia SleepMode automatycznie wyłączy urządzenie po określonym czasie.

Gorenje H50DW mierzy 29 x 38 x 15,5 cm, co przy wadze 3,6 kg pozwala na bezproblemowe przenoszenie. Przewód zasilający ma tutaj 1 metr długości, gumowe nóżki umieszczone w podstawie zapewniają stabilność urządzenia w trakcie pracy.

Źródło: GorenjeSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.