/hamag/assets/liebherr-2017-slider-jpg-9515.jpeg

Nowoczesne lodówki według marki Liebherr

Do polskich sklepów trafiają nowe lodówki Liebherr z linii Premium i Comfort.

Data publikacji: 25.05.2017
Marka Liebherr coraz chętniej wprowadza na polski rynek nowe lodówki. Jej najnowsze modele łączą w sobie innowacyjne technologie, praktyczną funkcjonalność oraz nienaganną stylistykę. Za tę ostatnią dwa urządzenia otrzymały nawet nagrody Red Dot Award 2017 i Industrie Forum Design Award 2017.

Linia Premium stanowi rdzeń tegorocznej oferty chłodziarko-zamrażarek Liebherr. W jej skład wchodzą trzy modele: SBSbs 8673, SBSes 8663 oraz CBNPes 5758. To właśnie te dwa ostatnie zostały nagrodzone za wygląd: charakterystyczny kształt drzwi i uchwytów, minimalistyczną formę oraz nowoczesne wnętrze. Te cechy sprawiają, że lodówki doskonale komponują się z nowoczesną kuchnią, ale to nie jest oczywiście ich jedyna zaleta.

Lodówka Liebherr Premium

Nowe lodówki Liebherr Premium są wyposażone w technologię BluPerformance i są proste w obsłudze, dzięki dotykowym ekranom wbudowanym w drzwi. Z kolei specjalne strefy BioFresh i BioCool pozwalają zachować świeżość i wartości odżywcze jedzenia na dłużej. Do tego dochodzą jeszcze technologie NoFrost (brak osadzania się szronu) oraz DuoCooling (odrębne ustawianie temperatury dla chłodziarki i zamrażarki). Urządzenia są również niezwykle energooszczędne.

Lodówka Liebherr Comfort

Technologie NoFrost i DuoCooling oraz wysoka energooszczędność to cechy, którymi mogą pochwalić się również lodówki z linii Comfort, a więc modele CNef 5715, DNml 48X13 i DNml 43X13. Mają one także sufitowe oświetlenie LED, są łatwe w obsłudze i czyszczeniu oraz wytrzymują nawet 30 kg obciążenia. Dobrze przemyślane wnętrze pozwala natomiast efektywnie rozmieścić jedzenie zamknięte w różnorakich opakowaniach. 

Chłodziarki Liebherr Comfort i Premium zostały wykonane z wysokiej klasy komponentów, które zapewniać mają wysoką trwałość i przekładać się na wieloletnią niezawodność. Ceny rozpoczynają się od 1799, a kończą na 24 999 złotych.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.