Nowe lodówki Liebherr – jedzenie wytrzyma w nich dłużej

Technologia BioFresh to gwarancja zachowania smaku i aromatu przez długi czas.

Data publikacji: 30.08.2016
Wkładając produkty spożywcze do lodówki, liczymy na to, że zachowają one doskonałą formę przez długi czas. Do tego konieczny jest odpowiedni klimat wewnątrz urządzenia – dobrze dobrane parametry, takie jak temperatura i wilgotność powietrza. Właśnie to gwarantuje technologia BioFresh, która znalazła się w nowej ofercie chłodziarko-zamrażarek Liebherr.

Technologia BioFresh wydłuża czas, w jakim produkty zachowują swój smak i aromat. Sekret tkwi w stałym utrzymywaniu temperatury nieco powyżej 0 stopni Celsjusza w strefie szuflad na owoce i warzywa, nabiał oraz mięso i ryby. Użytkownicy mogą wybrać także odpowiednią wilgotność powietrza. I tak na przykład tryb HydroSafe sprawdzi się w przypadku warzyw i ciast, a DrySafe zapewni doskonały klimat dla mięsa i ryb. W lodówkach Liebherr z wyższej półki (na przykład SBSes 7165) znajduje się technologia BioFresh Plus, która pozwala ustawiać temperaturę od -2 do +6 stopni Celsjusza, niezależnie dla każdej szuflady.

Nowe lodówki Liebherr zostały wyposażone w technologię BioFresh, ale to nie jedyna ich zaleta. Model SBSes 7165, na przykład, może też pochwalić się wysoką klasą energetyczną (A+), obudową ze stali szlachetnej oraz rozwiązaniem NoFrost (automatyczne rozmrażanie). Do tego dochodzi jeszcze system produkcji kostek lodu i chłodziarka na wino. O klasie urządzenia świadczą natomiast technologie SoftSystem (łagodne zamykanie drzwi) oraz TelescopicRails (płynne korzystanie z szuflad).

Liebherr SBSes 7165

Liebherr CBNPes 4858 BluPerformance to geniusz oszczędności, o czym świadczy klasa A+++ -20%. System chłodzący w cokole obudowy pozwolił zaś zwiększyć jej pojemność. Dodatkowe miejsce dobrze wykorzystamy dzięki VarioSpace. Technologia NoFrost nie dopuszcza do tworzenia się szronu, a powłoka SmartSteel chroni przed zarysowaniami. 

Liebherr CBNPes 4858 BluPerformance

Dla dużych rodzin polecana jest lodówka Liebherr IKB 3550 Premium o pojemności aż 344 l. Korzystanie z niej jest niezwykle komfortowe, nie tylko ze względu na technologie drzemiące wewnątrz, ale też na to, co zewnątrz. Na obudowie umieszczony został bowiem dotykowy wyświetlacz LED.

Liebherr IKB 3550 Premium

Na nową ofertę firmy Liebherr składają się także dwie tańsze lodówki – ICUNS 3314 Comfort oraz CNef 3515 Comfort. Nie zostały one wyposażone w BioFresh, ale wciąż mogą pochwalić się obecnością NoFrost, dużą pojemnością oraz klasą efektywności energetycznej A++. 

Liebherr ICUNS 3314 Comfort

Ceny nowych lodówek Liebherr:

  • Liebherr SBSes 7165 – 17 399 zł
  • Liebherr CBNPes 4858 BluPerformance – 8399 zł
  • Liebherr IKB 3550 Premium – 6300 zł
  • Liebherr ICUNS 3314 Comfort – 3400 zł
  • Liebherr CNef 3515 Comfort – 2399 zł

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.