Nocleg dla Jedi

Po przejęciu Gwiezdnych Wojen przez Disneya, fani marki są rozpieszczani częstymi powrotami do świata rycerzy Jedi oraz mrocznych lordów Sithów.

Data publikacji: 07.08.2017

Miłośników Gwiezdnych Wojen nie brakuje. To kultowe uniwersum ma wielu zagorzałych fanów, którzy z radością przyjmują kolejne filmy, seriale, gry, książki oraz wszelkie gadżety związane z ukochanymi bohaterami. Na nudę z pewnością nie mogą narzekać – plany Disneya co do kolejnych filmów mogą jedynie cieszyć, a oferta skierowana do fanów rośnie. Nie dziwi więc, że Disney zdecydował się stworzyć park tematyczny, który ma być otwarty już w 2019 roku. Niedługo po tej elektryzującej wieści koncern poinformował o kolejnym projekcie: hotelu dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen, gdzie każdy może wcielić się w rycerza Jedi lub Sitha.

Hotel w klimacie Gwiezdnych Wojen ma być nie tylko zwykłym miejscem na relaks i nocleg, wzbogaconym o kosmiczne dekoracje. Koncern zapowiada, że będzie on stworzony zgodnie z koncepcją „360 vacation” – skorzystanie z jego uroków pozwoli naprawdę wejść w międzygalaktyczny klimat i przeżyć przygody rodem z filmów i opowieści. Ma to być zupełnie nowy sposób myślenia o hotelu, angażujący storytelling na żywo. Goście będą prowadzeni zgodnie z określoną fabułą, a całość ma przypominać przeżycia rodem z gier video, przeniesione do rzeczywistości.

– Od chwili, gdy znajdziecie się w hotelu, staniecie się częścią opowieści i obywatelami galaktyki, otrzymacie nawet odpowiedni stój. Goście będą mogli odkrywać sekrety statku kosmicznego, pełnego różnych postaci i ich historii. Wszystko po to, aby każda minuta spędzona w hotelu, tworzyła unikalną podróż dla każdego odwiedzającego – opowiada Bob Chapek z zespołu odpowiedzialnego za projekt. Brzmi ciekawie, szczególnie w kontekście nowo powstającego parku rozrywki, o którym niedawno poinformował Disney. Park ma mieścić się na imponujących 14 akrach w Hollywood Studios w Orlando – to do tej pory największe rozszerzenie słynnego centrum rozrywki, a Disney nie kryje ekscytacji projektami związanymi z serią Gwiezdnych Wojen. Na razie nie podaje jednak żadnych szczegółów dotyczących parku oraz hotelu, czekając z tym bliżej otwarcia placówek. Liczymy jednak na wiele pozytywnych niespodzianek i prawdziwą kosmiczną przygodę.

 

Źródło: Disney / Dezeen

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.