/hamag/assets/ikea-dd-slider-jpg-13203.jpeg

Nic tak nie cieszy jak uśmiech dziecka

Ile osób, tyle odpowiedzi na pytanie o to, jaki jest idealny prezent na Dzień Dziecka. I nie chodzi tu o konkretny przedmiot, ale nawet o samą jego charakterystykę.

Data publikacji: 12.05.2022

Jaki jest najlepszy prezent na Dzień Dziecka?

Jedni powiedzą, że najlepszy prezent na Dzień Dziecka to taki, który zaserwuje obdarowanej lub obdarowanemu potężną dawkę czystej frajdy. Kolejni – że podarunek powinien być przede wszystkim praktyczny, czyli taki, który faktycznie do czegoś się przyda. Jeszcze inni – że najlepsze są zabawki rozwijające kreatywność, a następni wskażą te edukacyjne. 

Prawda jest taka, że… wszyscy oni mają rację. Każdy prezent może być idealny – o ile będzie dobrze dopasowany do dziecka, które chcemy obdarować. Czas się zainspirować, a w poszukiwaniu natchnienia udajmy się do IKEA. 

Inspiracje IKEA na Dzień Dziecka

„IKEA wierzy, że dzieci to najważniejsi ludzie na świecie. […] Z okazji święta najmłodszych podarujmy im coś wyjątkowego, co pozwoli realizować wspaniałe pomysły i sprawi, że radość nie będzie miała końca!” – zachęca IKEA. 

I z tej właśnie okazji przedstawia swoje pomysły. Możesz je zobaczyć na planszach poniżej, a jeszcze więcej produktów i inspiracji znajdziesz w 11 sklepach stacjonarnych oraz na stronie IKEA.pl.

Źródło: IKEA

Zobacz także

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!

Dziecko / #News

40-52-classic-jpg-11715

„40 + 52” – kalendarz młodej mamy

Każda świeżo upieczona mama przyzna, że mimo zmęczenia i braku snu, ciąża i pierwsze chwile z maluszkiem są wyjątkowe. By zachować wspomnienia na dłużej, warto sięgnąć po...