/hamag/assets/slider-jpg-2315.jpeg

Networkingus w Kielcach

Kluczem do sukcesu jest znać ludzi, którzy znają ludzi.

Data publikacji: 06.05.2016
Networking, czyli proces wymiany doświadczeń, umiejętności i korzystania z wzajemnej sieci kontaktów to znak naszych czasów. Po raz pierwszy w Kielcach, 9 czerwca, odbędzie się spotkanie poświęcone wyłącznie temu tematowi – NetworKINGus.

Nie od dziś wiadomo, że najważniejsze biznesowe relacje opierają się na wzajemnej wymianie kontaktów i usług. Każde przedsiębiorstwo oraz każdy freelancer, aby się rozwijać, powinien stworzyć własną sieć powiązań, by móc poszerzać swoje portfolio i zdobywać nowe zlecenia.

– Warszawa czy Kraków – największe w Polsce ośrodki, w których wyznacza się trendy w biznesie – opierają się w głównej mierze na mocnej, partnerskiej współpracy. Chcąc zacząć działalność bądź szukając inspiracji, w pierwszej kolejności szuka się ludzi, z którymi można o pomyśle porozmawiać i skorzystać z ich wiedzy – mówi Paulina Pięta, pomysłodawczyni spotkań NetworKINGus. – Networking nie jest już obcobrzmiącym pojęciem. Pora, aby takie podejście do biznesu zaszczepić również w Kielcach i zarazić tutejszych biznesmenów wirusem budowania sieci kontaktów. My dajemy do tego miejsce i kontekst, a reszta pozostaje w rękach uczestników – dodaje Paulina.

Czy jest NetworKINGus?

Networkingus to cykliczne eventy organizowane w Kielcach. Spotkania opierają się na idei trzech filarów. Po pierwsze edukacja. Każde spotkanie to prezentacje trzech prelegentów, praktyków, którzy zaserwują uczestnikom wiedzę i rozwiązania z różnych dziedzin biznesu. Jako, że networking to przede wszystkim łączenie ludzi – nie zabraknie elementów integracji. Pierwsze, inauguracyjne spotkanie odbędzie się 9 czerwca w Bohomass Lab:

– Zapraszamy właścicieli firm, blogerów, aktywistów, członków NGO, organizatorów innych wydarzeń, marketingowców, pr-owców, dziennikarzy – zachęcają organizatorzy. - Chcemy, by ludzie docenili takie eventy jako formę dotarcia do odbiorców oraz nauczyli się działać w grupie. Na każdym spotkaniu uczestnicy będą wykonywać zadania rozwijające ich umiejętności pracy z ludźmi. Wybierzemy również naszego króla networkingu, czyli networKINGusa – dodają.

Podczas spotkania odbędzie się także biznesowy Speed Dating (szybka randka, w myśl zasady: „poznajmy się i zobaczmy, co możemy razem zrobić”) oraz test definiujący, jaką rolę przyjmujemy pracując w zespole. Na networKINGusowej scenie 9 czerwca zobaczymy Zbigniewa Brzezińskiego oraz Krystiana Stopkę.

Udział w spotkaniu jest płatny, jednak formuła płatności jest dość niekonwencjonalna… Każdy uczestnik sam decyduje, ile zapłaci za wstęp. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Rejestracja uczestników trwa do 23 maja na oficjalnej stronie.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.