Nawilżacz VENTA LW-15 z funkcją oczyszczania powietrza

VENTA LW-15 skutecznie zadba o jakość powietrza, poprawiając tym nasze samopoczucie i zdrowie.

Data publikacji: 30.01.2017
W sezonie zimowym doskwierać może nam sporo mniejszych lub większych problemów. Niektóre z nich wynikają z konieczności ogrzewania domu lub mieszkania, przez co bardzo często powietrze zostaje wysuszone. Bóle głowy, problemy z koncentracją, a nawet kaszel bądź przesuszona skóra to dość częste konsekwencje takiego stanu rzeczy. Na szczęście istnieją pomocne urządzenia AGD, do grona których zaliczyć można VENTA LW-15.

Jest to nawilżacz powietrza, który może pochwalić się nie tylko wysoką efektywnością, ale również dodatkową, niezwykle przydatną dla wielu cechą. Najważniejsze zadanie urządzenia to oczywiście nawilżanie powietrza. VENTA LW-15 czyni to przy przepływie powietrza na poziomie 2 m3/min (możliwa regulacja prędkości w 2-stopniowej skali), dobrze sprawdzając się w pomieszczeniach do około 20 m2. Jednocześnie liczyć można tutaj na oczyszczenia powietrza. Będąca filtrem woda skutecznie wychwytuje z powietrza bakterie i pyłki.

VENTA LW-15

Nawilżacz VENTA LW-15 wyposażony jest w silnik o mocy 4 W. Pojemność zbiornika na wodę wynosi natomiast 4,5 l, dzięki czemu nie trzeba go często uzupełniać. Dodatkowo producent dołącza tutaj do zestawu środek higieniczny Venta o pojemności 50 ml.

Dzięki wykorzystywaniu wody do oczyszczania powietrza użytkownik nie musi martwić się koniecznością wymiany dodatkowych, zabrudzających się filtrów, co znacznie podnosi komfort korzystania z urządzenia. Jego wymiary wynoszą 26 x 28 x 31cm, a waga 4 kg, dzięki czemu przenoszenie nie sprawia najmniejszych trudności. Warta podkreślenia jest też cicha praca VENTA LW-15 – 22 lub 32 dB, w zależności od prędkości obrotów silnika.

Źródło: VENTA

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.