/hamag/assets/hb-uh2080ds-slider-jpg-7754.jpeg

Nawilżacz powietrza HB UH2080DS na zimę i lato

Wydajny, skuteczny i nowoczesny – taki jest nowy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza firmy HB.

Data publikacji: 10.02.2017
Typowy zimowy scenariusz: zamknięte okna i odkręcone kaloryfery. W rzeczywistości tak niewiele wystarczy, by powietrze w pokoju stało się nieprzyjemnie suche. Piekące oczy, suchość w gardle, ciągłe przemęczenie – to tylko kilka spośród negatywnych skutków takiej atmosfery w mieszkaniu. Bez większego wysiłku możemy jednak stanąć do walki, a nawet wygrać ją, jeśli za broń weźmiemy nawilżacz powietrza taki jak HB UH2080DS.

Jedną z najważniejszych cech, które charakteryzują ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HB UH2080DS, jest aż 7-stopniowa regulacja mocy. W zależności od potrzeb można więc zwiększyć intensywność nawilżania lub ją zmniejszyć. W większości przypadków jednak w ogóle nie musimy się tym przejmować – urządzenie zostało bowiem wyposażone w elektroniczny higrostat, który sam potrafi tak dostosować parametry działania, by utrzymywany był stały poziom wilgotności z zakresu od 30 do 75 proc. 

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HB UH2080DS

Moc 30 W sprawia, że HB UH2080DS jest w stanie nawilżać powietrze z wydajnością 300-400 mililitrów na godzinę. Równocześnie jednak nie trzeba obawiać się o konieczność częstego uzupełniania zbiornika na wodę, jako że ma on dużą pojemność – 5,5 litra. Równie komfortowa jest obsługa – można sterować pilotem albo też zaprogramować urządzenie za pomocą timera. Ciągła praca zaś w niczym nie przeszkadza, bo sprzęt ten jest niemal bezgłośny.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HB UH2080DS

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza HB UH2080DS nie tylko nawilża, ale też oczyszcza powietrze i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Sterylizuje powietrze za pomocą lampy UV i generatora zimnej plazmy – skuteczność deklarowana przez producenta to 99,9 proc. Przełączanie pomiędzy ciepłą i zimną mgiełką sprawia zaś, że urządzenie to doskonale sprawdzi się nie tylko zimą, ale też w środku lata. O każdej porze roku możemy więc cieszyć się zdrowiem i oddychać pełną piersią.

Źródło: HB Polska

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.