/hamag/assets/philips-hp8371-00-slider-jpg-7276.jpeg

Naturalna fryzura z prostownicą Philips HP8371/00

Pielęgnacja jonowa, technologia keratynowa i wibrujące płytki – to wszystko, czego potrzebują Twoje włosy.

Data publikacji: 17.01.2017
Nie każda kobieta lubi prostownice, a powodów jest co najmniej kilka, na czele z brakiem należytej ochrony dla włosów oraz ich nienaturalnym, wyblakłym wyglądem. Firma Philips twierdzi, że jej HP8371/00 rozwiązuje wszystkie te problemy. W jaki sposób?

Płytki prostownicy Philips HP8371/00 zostały pokryte specjalną powłoką ceramiczną z keratyną, która skutecznie poprawia poziom ochrony i pielęgnacji Twoich włosów. Uwydatnia naturalny blask, dzięki czemu włosy prezentują się wprost olśniewająco. Dla Twojej wygody, ale też by zapewnić Ci najlepsze rezultaty oddana została również cyfrowa regulacja ustawienia temperatury. Maksymalny poziom wynosi 230 stopni Celsjusza – w sam raz, by ułożyć dokładnie taką fryzurę, o jakiej marzysz. 

Ciekawostką, którą zastosował tutaj holenderski producent, jest system delikatnych wibracji płytek. Zapewnia on nie tylko komfortowe i przyjemne układanie włosów, ale też równomierne ich rozmieszczanie, dzięki czemu fryzura wygląda zdrowo i naturalnie. Włosy są ponadto  lśniące i nie elektryzują się – jest to efekt zastosowania pielęgnacji jonowej. Połączenie tego wszystkiego owocuje nienagannymi rezultatami na Twojej głowie.

Prostownica Philips HP8371/00

Prostownica Philips HP8371/00 charakteryzuje się bardzo krótkim czasem nagrzewania. Po podłączeniu do prądu i uruchomieniu potrzebuje ona zaledwie 30 sekund, by być gotowa do użycia. Samo użytkowanie jest zaś w pełni komfortowe, nie tylko za sprawą wspomnianych wcześniej rozwiązań, ale też dzięki długiemu, mierzącemu 2,5 metra przewodowi z obrotowym połączeniem, który nie ogranicza w żaden sposób Twoich ruchów. Całości dopełniają: łatwy system zamykania, który gwarantuje komfortowe przechowywanie oraz funkcja automatycznego wyłączania po godzinie braku aktywności.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!