Naładuj baterie

Tydzień, dzień, pół dnia, a może ledwie kilka godzin? Jak długo wytrzyma twoja komórka bez ładowania? Na szczęście są sposoby, by wydłużyć życie baterii.

Data publikacji: 24.02.2017

Social media, dziesiątki aplikacji, odtwarzacze muzyki, gry, aparat, GPS, sieć – to wszystko wysysa energię z naszych komórek, a pełna bateria to dziś jedynie chwilowy luksus. Dlatego coraz popularniejsze są powerbanki i rozwiązania, które maksymalnie wydłużają możliwość korzystania z komórki. Wyjątkowo pojemne baterie w smartfonach są dziś często wyżej cenione niż dobry aparat czy ciekawy design. Z EZ Charge Case nie trzeba jednak z nich rezygnować.

Ładowarka wbudowana w obudowę EZ Charge Case to wygodne i efektywne rozwiązanie dla każdego, kto intensywnie korzysta z telefonu. Oczywiście można mieć zawsze pod ręką kilka naładowanych powerbanków, które poratują w kryzysowej sytuacji, jednak EZ Charge Case jest dużo wygodniejsze i trudniej o nim zapomnieć. Taka forma zapewnia też bezpieczeństwo kablom, które rzucone luzem do torebki łatwo się niszczą. W sprzedaży jest także nieco bardziej rozbudowana wersja case'a, która poza ładowarką na USB posiada także wbudowany powerbank o pojemności 2000 mAH. Co istotne, nawet bogatsza wersja oznacza jedynie 90 gram dodatkowej wagi, jaką należy doliczyć do smartfona. To niewiele w porównaniu z innymi rozwiązaniami.

To także świetna opcja na dalsze podróże, gdzie dostęp do gniazdka z prądem może być utrudniony. Case’y EZ Charge są wygodne i dostępne w kilku różnych wersjach kolorystycznych – czarnej, białej oraz turkusowo-szarej. W dodatku sprawią, że już nigdy nie będziesz musiał prosić o pożyczenie ładowarki – po prostu zawsze będzie ona pod ręką. Twórcy zapewniają też, że ich case'y są odporne i wytrzymałe oraz obiecują zwrot kosztów, jeśli obudowa zużyje się zbyt szybko. Wersja z ładowarką dostępna jest za około 30 dolarów, natomiast za wersję z powerbankiem zapłacimy 49 dolarów. Niestety, jak na razie EZ Charge Case jest dostępne jedynie na sprzęt Apple, więc miłośnicy innych marek muszą na razie posiłkować się powerbankami oraz opcjami oszczędzania energii. System EZ Cahrge wymaga bowiem wielu testów, by proces ładowania przebiegał prawidłowo. Samo Apple jest bardzo zadowolone z efektów jakie daje EZ Charge Case i poleca je dla swoich produktów. Mimo, że wolelibyśmy, aby baterie w naszych komórkach stały się efektywniejsze, case z ładowarką może nam osłodzić ich małą pojemność.Źródło:Indiegogo

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.