/hamag/assets/braun-fryzury-slider-jpg-6566.jpeg

Najlepsze fryzury na jesienno-zimową pogodę i niepogodę

Przedstawiamy propozycje stylisty gwiazd Saschy Breurera.

Data publikacji: 08.12.2016
Jesienna aura to trudny przeciwnik. Niełatwo o fryzurę, która przetrwa pomimo niesprzyjających warunków pogodowych – czy to jesienią, czy też zimą. Włosy często są w tych porach roku napuszone, niesforne i naelektryzowane. Są jednak fryzury, dzięki którym wygrasz ten pojedynek. Oto pięć propozycji od stylisty gwiazd Saschy Breurera i firmy Braun.

1. Wersja drapieżna. Prostownica to urządzenie, które pozwala na uzyskanie nie tylko idealnie prostych włosów, ale też fal i loków. Umieszczaj kolejne pasma włosów między dwiema płytkami, owijaj włosy wokół końcówki i po chwili wypuszczaj kosmyki. Po wszystkim przeczesz włosy palcami i… Twoja drapieżna fryzura jest już gotowa.

Fryzura uzyskana dzięki Braun Satin Hair 7 Colour

2. Wersja olśniewająca. Kolejna propozycja Breurera będzie wymagać zastosowania lokówki (takiej jak Braun Satin Hair 7 Colour). Konkretnie owiń kosmyk włosów wokół nakładki i potrzymaj go tak przez 2-3 sekundy. Efektem będą luźne i ładnie „lejące się” loki. Jest też wersja dla zwolenniczek intensywnego efektu – powinny one trzymać każdy kosmyk włosów dwa razy dłużej.

3. Wersja stonowana. Propozycja numer trzy pozwoli wykorzystać suszarko-lokówkę. Za jej pomocą wymodeluj włosy i nadaj im objętości. Krok drugi to zwijanie włosów w wałek – zacznij za uchem, przesuwaj w stronę czoła, przejdź do drugiego ucha i zakończ na wysokości karku. Całość zabezpieczeń wsuwkami i lakierem.

Fryzura uzyskana dzięki Braun Satin Hair 7 SensoDryer

4. Wersja klasyczna. Jeśli cierpisz na puszące i elektryzujące się włosy, to propozycja dla Ciebie. Wystarczy szczotka z jonizacją, przy pomocy której rozczeszesz włosy i gładko wykończysz fryzurę. Dzięki jonom niesforne kosmyki zostaną okiełznane, a zdrowy blask włosów uwolniony.

5. Wersja naturalna. Chcesz osiągnąć efekt naturalnych fal? Nic prostszego. Zaraz po umyciu włosów podziel je na kosmyki i każdy z nich owiń wokół kawałka materiału. Następnie wyciągnij profesjonalną suszarkę automatycznie dostosowującą temperaturę nawiewu (na przykład Braun Satin Hair 7 SensoDryer) i dokładnie wysusz włosy. Później wystarczy je już tylko rozwinąć, a efekt będzie olśniewający.

Źródło: Braun

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.