/hamag/assets/redmond-rmc-250e-slider-jpg-9498.jpeg

Multicooker dla całej rodziny – Redmond RMC-250E

Gotuj smacznie, zdrowo i różnorodnie z multicookerem Redmond RMC-250E.

Data publikacji: 23.05.2017
W kuchniach Polaków coraz częściej lądują multicookery – urządzenia, dzięki którym w prosty sposób można przygotować wiele różnych potraw. Firma Redmond ma coś, co powinno przypaść do gustu rodzinom – tym mniejszym, jak i większym. Co konkretnie potrafi model RMC-250E?

Multicooker Redmond RMC-250E oddaje w Twoje ręce aż 48 programów. Dzięki nim bez problemu przygotujesz zupy i dania mięsne lub rybne, makarony i pizzę czy potrawy na parze, ale też chleby i ciasta. Czas i temperaturę możesz zawsze dobrać do swoich potrzeb – ten pierwszy może mieścić się w zakresie od 2 minut do 15 godzin, druga zaś – między 35 a 170 stopniami Celsjusza. Co więcej, raz ustawione parametry możesz zapisać w pamięci urządzenia, by później bez przeszkód z nich skorzystać.

Jak przystało na nowoczesne urządzenie, Multicooker firmy Remond został wyposażony w 4-litrową misę odporną na uszkodzenia i neutralną dla potraw. Nie można też nie wspomnieć o technologii równomiernego ogrzewania 3D Heating, stanowiącej zabezpieczenie przed przypaleniami i gwarancję dokładnego ugotowania lub usmażenia potrawy. Warte wzmianki są też funkcje: podgrzewania potraw, opóźniania startu oraz podtrzymywania temperatury (i to nawet przez 24 godziny).

Multicooker Redmond RMC-250E

Nowoczesne gotowanie, to zdrowe gotowanie. Redmond RMC-250E na to pozwala, bo ma program wolnego gotowanie w niskiej temperaturze, co pozwala zachować pełnię smaku, aromatu i wartości odżywczych. Ogólnie rzecz biorąc urządzenie świetnie sprawdzi się u rodzin z dziećmi. Producent pomyślał nawet o specjalnym programie Baby Food, który – jak nietrudno się domyślić – służy do przygotowywania posiłków dla najmłodszych. Jakby tego było mało, multicooker oferuje funkcję sterylizacji naczyń, smoczków, butelek i gryzaków. 

Źródło: Multicooker

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!