/hamag/assets/severin-mr-twister-slider-jpg-8535.jpeg

Mr. Twister marki Severin to sposób na vegetti

Warzywny makaron szybko może stać się hitem w Twojej jadalni.

Data publikacji: 28.03.2017
Vegetii to jeden z najpyszniejszych trendów, który porwał ludzi na całym świecie. Jak można wywnioskować z jego nazwy jest to makaron zrobiony z warzyw, a więc roślin, których wraz z owocami WHO zaleca jeść co najmniej 40 dag dziennie. Jak stworzyć takie vegetti? Najlepiej wykorzystać specjalne urządzenie, takie jak Mr. Twister marki Severin.

Mr. Twister (w sklepach obecny też jako Severin KM 3920) to urządzenie, którego spiralne tarki w kilka chwil potrafią zamienić warzywa w zdrowe, pyszne i doskonale prezentujące się nitki warzywnego makaronu. W zależności od tego, co akurat przygotowujemy, możemy wykorzystać końcówkę do cieniutkiego spaghetti lub nieco szerszego tagiatelle. 

Urządzenie do vegetti Mr. Twister Severin KM 3920

Taki makaron to źródło witamin i ciekawy sposób na urozmaicenie obiadów. Na pewno będzie to nie lada atrakcja (i zabawa) dla dzieci (do których diety przemycimy przy okazji nieco „zieleniny”), a i dorośli będą zdumieni, że warzywa można podać w tak niecodzienny sposób. Najlepsze zaś, że przygotowanie takiego makaronu trwa zaledwie kilka chwil, więc zdrowy i pożywny obiad przygotujemy bez trudu. Urządzenie, takie jak Mr. Twister z pewnością docenią również wegetarianie i osoby, które postawiły na dietę niskowęglowodanową.

Urządzenie do vegetti Mr. Twister Severin KM 3920

Cały czas mówimy o obiedzie, ale taki warzywny makaron można też zabrać ze sobą do pracy i zjeść go na drugie śniadanie lub jako przekąskę (na przykład w postaci lekkostrawnej sałatki warzywnej). Bez problemu przygotujemy vegetii przed pracą, bo cały proces trwa chwilę i jest niezwykle prosty. Wystarczy włożyć warzywa do podajnika u góry, przesuwać go popychaczem w kierunku tarek i… to wszystko. Później trzeba już tylko wyjąć makaron i przełożyć go do innego pojemnika lub na talerze. Poszczególne części urządzenia Severin KM 3920 można umyć w zmywarce.

Źródło: Severin

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!