Mop parowy DIRT DEVIL AquaClean DD302-0 o szerokiej funkcjonalności

DIRT DEVIL AquaClean DD302-0 nadaje się do wielu powierzchni, czyści je i dezynfekuje.

Data publikacji: 26.01.2017
Chyba mało kto lubi sprzątanie i dlatego tak bardzo cenimy sobie pomoc urządzeń AGD. Tych jest na szczęście coraz więcej, oferują coraz szersze funkcjonalności i pozwalają bez wielkiego wysiłku zachować w domu lub mieszkaniu należyty porządek. Wielu zwolenników znaleźć może między innymi DIRT DEVIL AquaClean DD302-0.

DIRT DEVIL AquaClean DD302-0 to mop parowy o naprawdę szerokiej funkcjonalności. Pracuje w oparciu o parę wodną lub parę z dodatkiem płynu dezynfekcyjnego. Dzięki mocy 1600 W oraz temperaturze sięgającej nawet 100 stopni Celsjusza doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. W przypadku ich wystąpienia z pomocą przyjść może funkcja Steamboost, czyli silne uderzenie pary.

DIRT DEVIL AquaClean DD302-0  nadaje się do różnych powierzchni, między innymi z racji opcji regulacja ilości wytwarzanej pary. Świetnie sprawdza się na płytkach ceramicznych oraz innych twardych powierzchniach, na przykład posadzkach z kamienia. Dzięki nakładce do dywanów z powodzeniem czyści i odświeża także to pokrycie podłóg, co z pewnością docenią chociażby właściciele zwierząt domowych.

W zestawie znajduje się kilka wymiennych nakładek, dzięki którym DIRT DEVIL AquaClean DD302-0 szybko dostosować można do aktualnych potrzeb. Tym bardziej, że producent postarał się o możliwość odczepiana ręcznej wytwornicy pary i tym samym sposobność komfortowego czyszczenia na przykład blatów i trudno dostępnych zakamarków.

DIRT DEVIL AquaClean DD302-0

W normalnym trybie pracy każdy doceni przewód o długości aż 8 metrów, zapewniający bardzo duży zasięg pracy. Zbiornik na wodę ma pojemność 0,28 l, a zbiornik na detergent 0,15 l, nie muszą być one zatem co chwilę uzupełniane. Urządzenie nie waży też wiele, bo 3,5 kg. Gotowe jest do pracy już po 20 sekundach od włączenia.

Źródło: DIRT DEVIL

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.