/hamag/assets/braun-hd380-slider-jpg-7652.jpeg

Mocna i lekka suszarka Braun PowerPerfection HD380

Suszarka z serii Satin Hair 3 firmy Braun zapewni wydajność, wygodę i efekty, na jakich Ci zależy.

Data publikacji: 05.02.2017
Suszarka może prowadzić do niszczenia włosów, ale bez niej jeszcze trudniej zadbać o swoją fryzurę. Wprowadzając do sprzedaży model Satin Hair 3 PowerPerfection HD380 firma Braun zdaje się mówić: koniec z tymi dylematami. Aby tego dokonać, niemiecki producent postawił na kilka sprawdzonych rozwiązań.

Przede wszystkim: jonizacja. Suszarka PowerPerfection HD380 oferuje funkcję IONIC, uwalniającą jony, które nie dopuszczają do puszenia i elektryzowania się włosów na Twojej głowie. To technika, której skuteczność została już potwierdzona nie raz. Nie bez znaczenia są również szerokie możliwości regulacji ustawień urządzenia – do Twojej dyspozycji oddane są 2 tryby nawiewu oraz 3 poziomy temperatury. Nie mogło również zabraknąć funkcji nawiewu zimnego powietrza – idealnej do wykańczania fryzury.

Suszarka Braun Satin Hair 3 PowerPerfection HD380 powstała po to, by uprzyjemnić czynność, którą jesteś zmuszona wykonywać każdego lub prawie każdego dnia. Została wyposażona w silnik o dużej mocy 2000 watów, technologię równomiernego rozprowadzania ciepła oraz system podgrzewania na podczerwień. Efektem ich współpracy jest szybkie, łatwe i skuteczne suszenie oraz całkowicie bezproblemowa stylizacja. Warto wspomnieć tutaj jeszcze o zwężonej końcówce, która pomoże osiągnąć doskonałą fryzurę. 

Suszarka Braun Satin Hair 3 PowerPerfection HD380

Troska o bardzo dużą moc nie przeszkodziła inżynierom Braun w zadbaniu o to, by stylizacja była przyjemna. Suszarka jest niezwykle lekka i dobrze leży w dłoni, dzięki czemu manewrowanie nią nie stanowi najmniejszego problemu. Nie zmęczysz się nawet wtedy, gdy jesteś szczęśliwą posiadaczką bardzo długich włosów. Wraz z lekkością idą niewielkie rozmiary urządzenia, które zwiększają komfort i pozwalają na suszenie pod dowolnym kątem. Po wszystkim możesz HD380 bezpiecznie odwiesić, dzięki zintegrowanemu uchwytowi.

Źródło: Braun

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.