/hamag/assets/miele-wt-2796-wpm-slider-jpg-7749.jpeg

Miele WT 2796 WPM – pralko-suszarka z najwyższej półki

WT 2796 WPM firmy Miele to doskonała pralka i rewelacyjna suszarka w jednym urządzeniu.

Data publikacji: 11.02.2017
Miele WT 2796 WPM to pralko-suszarka, która doskonale wywiązuje się z każdego ze swoich dwóch zadań. Decydując się na taki sprzęt, niczego nie tracisz, a jedynie zyskujesz więcej przestrzeni. W efekcie możesz więc cieszyć się doskonale czystymi i błyskawicznie suchymi ubraniami o każdej porze roku – wiosną, latem, jesienią i zimą.

Pralko-suszarka Miele WT 2796 WPM została wyposażona w oświetlany bęben SoftCare o strukturze plastra miodu. W rezultacie tkaniny ślizgają się po tworzącej się cienkiej warstewce wody, co zapewnia im należytą ochronę. Nawet najdelikatniejsze ubrania są więc w pełni bezpieczne. Bęben ten może być rozpędzony do prędkości nawet 1600 obrotów na minutę – dość oczywistym efektem tak szybkiego wirowania jest wyjmowanie z niego praktycznie suchych już ubrań.

W bębnie pralko-suszarki Miele mieści się 6 kilogramów ubrań podczas prania i 3 kg – podczas suszenia, co dla większości osób powinno być w zupełności wystarczające. Warte uwagi są również szybkie programy, które skracają czas potrzebny na doprowadzenie bielizny do czystości. Automatycznych programów prania i suszenia jest zresztą znacznie więcej – znajdziemy między innymi takie przystosowane do bawełny, ciemnych materiałów, delikatnych tkanin, jeansu, jedwabiu, koszuli, odzieży nieprzemakalnej czy syntetyków.

Pralko-suszarka Miele WT 2796 WPM

Model WT 2796 WPM to także wysoki poziom higieny (między innymi dzięki automatycznie czyszczącej się szufladzie na detergenty) oraz zadowalająca oszczędność wody i prądu – o tym drugim najlepiej świadczy klasa energetyczna A. Dużą wagę producent przywiązał też do bezpieczeństwa – jest blokada przedwczesnego otwarcia drzwi do bębna, blokada panelu sterowania przed dziećmi oraz zabezpieczenie przed zalaniem. Dopełnieniem całości jest nienaganna estetyka, dzięki której urządzenie doskonale wkomponuje się w wystrój nowoczesnego mieszkania.

Źródło: Miele

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.