/hamag/assets/braun-mg5050-slider-jpg-6406.jpeg

Maszynka Braun MG5050 – golenie, przycinanie i stylizacja w jednym

Braun MG5050 to wielofunkcyjna maszynka dla nowoczesnego faceta.

Data publikacji: 24.11.2016
Golenie, przycinanie i stylizacja za pomocą jednego urządzenia? Dokładnie tak – maszynka MG5050 firmy Braun to wielofunkcyjne urządzenie, które zostanie docenione przez każdego nowoczesnego mężczyznę.

Wielofunkcyjna maszynka Braun MG5050 łączy w sobie golarkę oraz trymer do stylizacji 2 w 1. Dzięki unikatowej konstrukcji urządzenie to nadaje się zarówno do golenia, jak i przycinania czy stylizacji zarostu. W efekcie każdy mężczyzna może osiągnąć dokładnie taki efekt, na jakim mu zależy. Nie ma znaczenia to, czy użytkownik chce ogolić się „na zero”, zostawić niezmiennie modny trzydniowy zarost, czy też elegancko wystylizować brodę i wąsy – ten sprzęt jest gotowy, by przystosować się do wszystkich jego preferencji.

Braun MG5050 to maszynka, która wyróżnia się na tle innych tego typu urządzeń wyjątkowo szeroką głowicą golącą, sprawiającą, że golenie odbywa się niesamowicie szybko i sprawnie. Głowica wyposażona jest ponadto w folię SmartFoil, która gwarantuje doskonałe efekty golenia i gładkość utrzymującą się przez bardzo długi czas. Golenie za jej pomocą jest dosłownie nienaganne. A jeśli mężczyźnie zależy na bardziej zaawansowanej stylizacji…

... maszynka MG5050 firmy Braun oddaje do dyspozycji użytkownika obrotowy trymer – na jednym jego biegunie znajduje się wąska końcówka, a na drugim szeroka. To sprawia, że możliwe jest precyzyjne kontrolowanie konturów zarostu. Mężczyzna jest w stanie starannie dopracować linie oraz brzegi brody i wąsów, niezależnie od tego, na jaki kształt się zdecyduje. Nasadka Click&Lock natomiast pozwala na precyzyjną stylizację zarostu w jednej z czterech długości: 6 mm, 4,4 mm, 2,8 mm oraz 1,2 mm (czyli typowy, trzydniowy zarost).

Wielofunkcyjna maszynka Braun MG5050

MG5050 to maszynka zasilana akumulatorowo – pełne, jednogodzinne ładowanie wystarcza na 30 minut pracy. Jeśli zależy nam na czasie, energię na jedno golenie osiągniemy w 5 minut. O stanie naładowania informuje LED-owa kontrolka.

Źródło: BraunSprawdź ceny

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.