Lustereczko, powiedz przecie...

BaByliss 8437E to ładnie wykonane, praktyczne, podświetlane lusterko kosmetyczne.

Data publikacji: 16.02.2017
Liczba urządzeń AGD i gadżetów, bez których przedstawicielki płci pięknej nie wyobrażają sobie funkcjonowania jest naprawdę duża. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że zaliczyć trzeba do nich lusterko. Nie wystarczy jednak duże, zamontowane na ścianie. W wielu sytuacjach nieocenione jest to mniejsze, takie jak na przykład BaByliss 8437E.

Jest to lusterko kosmetyczne. Nazwa mówi wiele. Pomaga ono w przygotowaniu makijażu, ale także fryzury czy przeprowadzaniu prostych zabiegów kosmetycznych. Producent postarał się o proste rozwiązania, dzięki którym gadżet ten jest naprawdę funkcjonalny.

Co najważniejsze, BaByliss 8437E to lusterko dwustronne. Korzystając z jednej strony, otrzymujemy normalne odbicie, ale już odwracają na drugą cieszyć można się odbiciem powiększonym i to aż 7-krotnie. Bez wątpienia przyda się to przy wymagających precyzji zabiegach.

BaByliss 8437E

Warta odnotowania informacją jest fakt, iż producent zadbał też o podświetlenie. Ciepłe halogenowe światło w najmniejszym stopniu nie razi jednak w oczy, nie oślepia, a jeszcze bardziej ułatwia pielęgnację twarzy. Podświetlenie nie jest aktywne cały czas, dzięki przyciskowi On/Off można je w dowolnym momencie aktywować i wyłączyć.

Lusterko ma owalny, najbardziej praktyczny kształt. Obrotowa rama pozwala szybko i bez najmniejszych trudności nim obracać i tym samym korzystać z potrzebnej danej chwili strony. Antypoślizgowa podstawka zapewnia bardzo dużą stabilność, nie należy obawiać się, że lusterko będzie przesuwało się po blacie biurka czy stołu. Stosunkowo wysoka nóżka ułatwia też przenoszenie, nie trzeba chwytać bezpośrednio za lusterko, przez co można by je szybko zabrudzić.

Źródło: BaByliss

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.