/hamag/assets/remington-proluxe-h9100-slider-jpg-8756.jpeg

Loki na cały dzień z wałkami termicznymi Remington PROluxe H9100

Doskonały efekt stylizacji, który utrzymuje się od rana aż do nocy. Oto, co obiecuje firma Remington.

Data publikacji: 06.04.2017
Nawet z najpiękniej ułożonymi lokami często jest tak, że wieczorem, a nieraz nawet dużo wcześniej, nie przypominają one już swojej porannej, doskonałej formy. Firma Remington twierdzi jednak, że ma w swojej ofercie coś, co pozwoli Ci cieszyć się nienaganną fryzurą przez cały dzień – to innowacyjne wałki termiczne PROluxe H9100.

Nie tylko trwałość końcowego efektu, ale też (a może przede wszystkim) ogromnym plusem wałków Remington jest niebywale krótki czas, jaki trzeba przeznaczyć, by ułożyć fryzurę. Dzięki technologii Dual Heat wałki i klipsy nagrzewają się w zaledwie półtorej minuty, loki zaś są formowane w czasie na poziomie 5 minut. Obok takich liczb zdecydowanie trudno przejść obojętnie, a nie są to jeszcze wszystkie zalety tego wynalazku.

Wałki termiczne Remington PROluxe H9100

Wałki termiczne Remington PROluxe H9100 wyróżniają się także nietypowym kształtem ceramicznego klipsa, który dawać ma Ci większą kontrolę nad przygotowaniem loków, a do tego poprawiać wygodę użytkowania. Nawijanie włosów jest również prostsze dlatego, że welurowe wałki w zestawie są różnej wielkości – znajdziesz w nim 8 średnich (25 mm) oraz 12 dużych (32 mm). Producent nie zapomniał też naturalnie o bezpieczeństwie – stąd nienagrzewające się końcówki, pokrywa ochronna oraz możliwość owinięcia przewodu.

Wałki termiczne Remington PROluxe H9100

Klipsy, wałki i chłodne końcówki zostały zaprojektowane tak, by zapewniać maksymalny komfort i jak najmniej męczyć. Dzięki temu każdego ranka będziesz mogła opuszczać dom nie tylko z doskonałą fryzurą na głowie, ale też z uśmiechem na twarzy i pełna energii. Firma Remington zdecydowanie więc postarała się o wiele powodów, dla których zestaw PROluxe H9100 wydaje się naprawdę interesującą propozycją dla tych kobiet, które każdego dnia chcą stawiać na perfekcyjne loki. 

Źródło: Remington

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.